Marta Manowska i jej niezwykła podróż. Gwiazda programu „Sanatorium Miłości” przmierza Meksyk. Nowe zdjęcia zachwycają

Redakcja Strona Podróży
Redakcja Strona Podróży
Marta Manowska opublikowała kolejne zdjęcia ze swojej wielkiej wyprawy. Znowu jest w Meksyku i zachwyca zdjęciami, publikowanymi na Instagramie.Obejrzyjcie galerię niesamowitych zdjęć z wyprawy Marty Manowskiej! >>>>
Marta Manowska opublikowała kolejne zdjęcia ze swojej wielkiej wyprawy. Znowu jest w Meksyku i zachwyca zdjęciami, publikowanymi na Instagramie.Obejrzyjcie galerię niesamowitych zdjęć z wyprawy Marty Manowskiej! >>>>Sylwia Dąbrowa / Polska Press, 2019
Marta Manowska, gospodyni popularnych programów „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”, spędza wspaniałe chwile na egzotycznych wakacjach. Jeszcze niedawno zwiedzała Meksyk, potem odpoczywała na białych plażach Belize, odwiedziła egzotyczną Panamę i przemierzyła piękną Kostarykę. Teraz wróciła do Meksyku. Aż trudno za nią nadążyć, na szczęście Marta Manowska dokumentuje swoje wojaże zdjęciami i filmami publikowanymi na Instagramie. Warto je obejrzeć. Zobaczcie, jak Marta Manowska pływała z delfinami, nocowała w tipi, przeszła po niebezpiecznym wiszącym moście i wyruszyła na wycieczkę do podnóża wulkanu!

Marta Manowska - gwiazda i podróżniczka

Marta Manowska od niedawna elektryzuje Internautów nie tylko swoimi występami w popularnych programach telewizyjnych, ale także pogłoskami o możliwym związku z Robertem Bodziannym, bratem jednego z uczestników serii „Rolnik szuka żony”. Czy na swoją wielką wyprawę wyruszyła razem z nim?

Jak wskazali Internauci, niektóre zdjęcia z wakacji Marty Manowskiej, publikowane regularnie na jej Instagramie, podejrzanie przypominają te, które można zobaczyć także na profilu Roberta Bodziannego. Na niektórych fotografiach można także dostrzec samego Roberta!

W wywiadzie dla SuperExpressu Marta Manowska przyznała nawet, że czuje się bardzo szczęśliwa i "chyba jest zakochana", co mogłoby potwierdzać, że w niezwykłej podróży dziennikarki i prezenterki ktoś jej towarzyszy. Na jednym z najnowszych nagrań z Panamy, opublikowanym na Instagramie Marty Manowskiej, dostrzec można idącego w jej kierunku mężczyznę. Podekscytowani Internauci przypuszczają, że to może być właśnie Bodzianny, zwiedzający Panamę razem z Martą Manowską.

Sami zobaczcie nagranie. Jak myślicie - to Robert Bodzianny?

Marta Manowska podróżuje po niezwykłych krajach

Zdjęcia z wakacji Marty Manowskiej warto obejrzeć nie tylko dlatego, że stanowią dokument romantycznej przygody. To także spory zbiór ładnie wykadrowanych zdjęć z egzotycznych miejsc, powoli zyskujących na popularności wśród polskich turystów.

Na instagramowym profilu Marty Manowskiej obejrzeć możemy zdjęcia z kolorowego Meksyku, z egzotycznych plaż Belize, porośniętych tropikalnymi palmami, z Panamy, a ostatnio także z porośniętej dżunglami Kostaryki.

W Kostaryce Marta Manowska przeżyła wiele przygód. Podziwiała piękne zachody słońca, pływała łódką w towarzystwie delfinów, nocowała w tipi, wyprawiła się pod wulkan i nagrała "małpkę, która skradła show". Teraz znowu jest w Meksyku i zachwyca nowymi zdjęciami.

Obejrzyjcie galerię niezwykłych zdjęć Marty Manowskiej z jej podróży po Meksyku, Belize, Panamie i Kostaryce:

Marta Manowska opublikowała kolejne zdjęcia ze swojej wielkiej wyprawy. Znowu jest w Meksyku i zachwyca zdjęciami, publikowanymi na Instagramie.Obejrzyjcie galerię niesamowitych zdjęć z wyprawy Marty Manowskiej! >>>>

Marta Manowska i jej niezwykła podróż. Gwiazda programu „San...

Egzotyczne kierunki od dawna wiodą prym w okresie zimowych wyjazdów wśród polskich gwiazd i celebrytów. Przed kilku laty modne zrobiły się Malediwy i Kanary, w minionym sezonie prym wiódł Zanzibar, teraz kto może, wyjeżdża do Dubaju.

O niedawnych przygodach polskich gwiazd w Dubaju możecie przeczytać tutaj:

Źródło: Instagram

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Francja podwyższy wiek emerytalny. Protesty na miarę żółtych kamizelek

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

E
Edward
Wy też tak możecie! ;-)
K
Kaj Kaj
Czy znalazła już rolnika ?
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie