MKTG SR - pasek na kartach artykułów

MATURA PRÓBNA 2013 OPERON. ANGIELSKI ODPOWIEDZI ARKUSZE TESTY

dd
Próbna matura z Operonem. Angielski, odpowiedzi, wyniki, arkusze
Próbna matura z Operonem. Angielski, odpowiedzi, wyniki, arkusze sxc.hu
Dziś przedostatni dzień próbnych matur z Operonem.

Dziś kolejny, już przedostatni dzień próbnej matury z OPERONEM. Uczniowie zdawali języki angielski, niemiecki, francuski lub rosyjski na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Zdecydowanie najtrudniejsza część próbnych egzaminów już za uczniami. Próbna matura z Opronem nie jest obowiązkowa, ale prawie wszystkie szkoły w naszym województwie zdecydowały się do niego przystąpić. ODPOWIEDZI będą udostępnione na stronie wydawnictwa. Wyniki wszystkich szkół poznamy w grudniu.

MATURA PRÓBNA 2013 OPERON. ANGIELSKI ODPOWIEDZI ARKUSZE TESTY

Język angielski to oczywiście najczęściej wybierany język obcy. Mniejszym zainteresowaniem podczas Próbnej matury z Opronem cieszą się język niemiecki oraz rosyjski i francuski. W ubiegłym roku język angielski poszedł uczestnikom próbnej matury z OPERONEM raczej średnio. Na poziomie podstawowym uczniom udało się średnio rozwiązać 56,6 proc. testu. Nieco lepsze były ODPOWIEDZI abiturientów zdających język angielski na poziomie rozszerzonym. Tu udało się rozwiązać 67 proc. testu.

Czytaj też:
Matura próbna 2013: Angielski - odpowiedzi, test (Operon)

Na pocieszenie można dodać, że wyniki w naszym województwie nie odbiegały od tych, jakie odnotowano w całej Polsce. Ilość prawidłowych ODPOWIEDZI była mniej więcej na tym samym poziomie. Różnice sięgały zaledwie kilku procent. Jak będzie w tym roku. Czy uczniowie zdający POZIOM PODSTAWOWY znów wykażą się mniejszą skutecznością niż osoby, które wybrały POZIOM ROZSZERZONY? O tym przekonamy sięga kilka tygodni.

Zobacz także:
MATURA PRÓBNA 2013. OPERON. ANGIELSKI NIEMIECKI ODPOWIEDZI. ARKUSZE, TESTY

Próbna matura z Operonem potrwa jeszcze tylko jedeń dzień. W piątek zdają uczniowie, którzy wybrali przedmioty na poziomie rozszerzonym. ODPOWIEDZI, TESTY, ARKUSZE znajdziecie w internecie, na stronie internetowej wydawnictwa OPERON. Dzięki wynikom uczniowie ostatnich klas będą mogli się przekonać nad czym jeszcze muszą popracować.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna