MKTG SR - pasek na kartach artykułów

MATURA PRÓBNA 2013. OPERON. JĘZYK POLSKI ODPOWIEDZI, ARKUSZ

dd
Próbna Matura z OPERONEM. Język Polski, odpowiedzi, arkusze, testy.
Próbna Matura z OPERONEM. Język Polski, odpowiedzi, arkusze, testy. archiwum
Matura próbna z języka polskiego z Operonem już we wtorek.
Próbna Matura z OPERONEM. Język Polski, odpowiedzi, arkusze, testy.

Nadchodząca próbna matura z Operonem jest świetnym sprawdzianem przed prawdziwym egzaminem dojrzałości, który odbędzie się w przyszłym roku w maju. To właśnie w ciągu najbliższych trzech dni młodzi ludzie mogą sprawdzić jak radzą sobie ze stresem. Mają też okazję do przetrenowania wszystkich procedur, które obowiązują w czasie prawdziwej matury.

MATURA PRÓBNA 2013. OPERON. JĘZYK POLSKI ODPOWIEDZI, ARKUSZ

Próbne testy sprawdzają wiedzę uczniów i potrwają do piątku. Ocenione zostanie przygotowanie młodych ludzi do prawdziwej matury. We wtorek uczniowie zajmą się językiem polskim, w środę uczniowie zmierzą się z maturą z matematyki, w czwartek z języków obcych, a w piątek napiszą rozszerzony polski, matematykę i m.in. wos, biologię, fizykę.Próbna matura z Operonem 2013 nie jest obowiązkowa, ale zazwyczaj korzysta z tej możliwości przeważająca większość szkół. To doskonała okazja, by wychwycić wszelkie braki, a do prawdziwej matury wciąż jest jeszcze sporo czasu.Próbna Matura z OPERONEM po raz pierwszy została zorganizowana w 2007 roku. Od tej pory cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem szkół. Wszystkie materiały potrzebne do przystąpienia do Próbna Matura z OPERONEM są darmowe. Arkusze przygotowują doświadczeni egzaminatorzy. Arkusze i odpowiedzi będzie można znaleźć na stronie programu.

Więcej o maturze z języka polskiego: Matura próbna OPERON. Język polski ODPOWIEDZI

W zeszłym roku w województwie podlaskim na zdawanie matury próbnej 2013 z OPERONEM zdecydowało się ponad 80 proc. Uczniów. Nie jesteśmy jednak rekordzistami. Np. w województwie zachodniopomorskim do próbnej matury przystąpiło 93 proc. uczniów. Jeśli chodzi o zdawalność Próbnej Matury z OPERONEM z przedmiotów obowiązkowych, to w ubiegłym roku zdało ją 79 proc. uczniów, którzy do egzaminu zdecydowali się przystąpić.Średni wynik, jaki w zeszłym roku uzyskali uczniowie z Próbnej Matury z OPERONEM z języka polskiego w naszym województwie to 42,2 proc (poziom podstawowy) i 61,4 (poziom rozszerzony). O wynikach tegorocznych próbnych egzaminów dowiemy się w grudniu, gdy wszystkie szkoły, które wzięły udział w programie, wprowadzą dane.

Przeczytaj także: Próbna matura Operon 2013: Polski - odpowiedzi, test, arkusz


Zachęcamy także do dyskusji na naszym forum. Jak ci poszło? Czy matura była trudna? Gdzie zrobiliście błędy? Matura próbna 2013 Operon.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna