Matura z Polskiego 2017/2018 OPERON 21.11. ARKUSZE, ODPOWIEDZI ZOBACZ TUTAJ

aip,ezio
Matura z Polskiego 2017/2018 OPERON 21.11. ARKUSZE, ODPOWIEDZI ZOBACZ TUTAJ
Matura z Polskiego 2017/2018 OPERON 21.11. ARKUSZE, ODPOWIEDZI ZOBACZ TUTAJ Archiwum
Matura z Operonem 2017/2018. Sprawdź czy zdałeś. Arkusze z języka polskiego. Zobacz odpowiedzi.

Matura z Polskiego 2017/2018 OPERON 21.11. ARKUSZE, ODPOWIEDZI ZOBACZ TUTAJ "Próbna matura z polskiego to po prostu śmiech na sali", "Napisałam Zenona Martyniuka jako artystę znanego na skalę światową", "Lol co to za temat na rozprawce" - czytamy pierwsze komentarze na Twitterze. Czy próbna matura z Operonem z języka polskiego była łatwa czy trudna? Piszcie w komentarzach pod tekstem! Gdzie znajdziecie arkusze zadań oraz odpowiedzi z próbnej matury z języka polskiego**(poziom podstawowy)**?

SPRAWDŹ TUTAJ Matura Próbna Operon 2017 - język polski [ODPOWIEDZI, PYTANIA, ARKUSZE]

Napisałam wszystko oprócz jednego zadania i opracowania. Ta matura próbna z polskiego wydaje mi się łatwa", "Ta interpretacja była dziwna", "z polskiego to żart, wypaliłam się i oddałam już" - czytamy na Twitterze. Niebawem damy znać, jakie pytania oraz tematy wypracowań pojawiły się na próbnej maturze z języka polskiego z Operonem.

ZOBACZ:QUIZ. Matura. Zdałbyś z języka polskiego?

Uczniowie nie są natomiast zadowoleni z faktu, że wiele szkół będzie wystawiać oceny z próbnej matury z Operonem. "Moim zdaniem to jest bez sensu bo po to jest matura próbna żeby się sprawdzić, przecież można jeszcze zrezygnować z danego przedmiotu a nauczyciele wpisują oceny" - napisała Mirabelka na Twitterze. Matury próbne z Operonem zostały podzielone tak, jak te oficjalne, które odbędą się w maju: na część podstawową i część rozszerzoną.

Czytaj też MATURA PRÓBNA 2017/2018. JĘZYK POLSKI. ARKUSZE PYTANIA ODPOWIEDZI OPERON

Dla uczniów matura próbna z Operonem to bardzo dobry sprawdzian przed głównym egzaminem maturalnym, który odbywa się w maju. Matura próbna z języka polskiego na poziomie podstawowym rozpoczęła się o godzinie 9.00 i potrwa 170 minut. O godz. 14 rozpocznie się matura z języka polskiego na poziomie rozszerzonym.

Czytaj tutaj Matura próbna z Operonem 2017/2018. ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA

Matura z Polskiego 2017/2018 OPERON 21.11. ARKUSZE, ODPOWIEDZI ZOBACZ TUTAJ

Po próbnej maturze z Operonem z języka polskiego, matematyki oraz innych przedmiotów na pewno będziecie chcieli sprawdzić arkusze zadań i odpowiedzi, aby upewnić się, jak wam poszło. Gdzie znajdziecie arkusze zadań? Arkusze z próbnej matury z języka polskiego, matematyki oraz pozostałych przedmiotów z Operonem będą dostępne po egzaminie.

Próbna matura z Operonem 2016/2017. Wypowiedzi uczniów z wlocławskiego LMK

Dodaj ogłoszenie