td
Memy po meczu Anglia Polska 2:1. Krychowiak jak Jezus, klęczacy przed Polakami Anglicy i ani rusz bez Lewandowskiego. Internauci się śmieją internet, memy, blasty
Memy po meczu Anglia Polska, zakończonym wynikiem 2:1 zaczęły pojawiać się w internecie jeszcze w jego trakcie. Wszystko za sprawą przebiegu początku meczu na Wembley. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem rywale uklęknęli na murawie, zaraz po rozpoczęciu spotkania lider reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak zgubił gumkę do włosów i przez pierwszy kwadrans grał z rozpuszczonymi włosami. Internauci znaleźli podobieństwo do Jezusa. Szkoda tylko, że nadprzyrodzone moce nie pomogły nam choćby zremisować tego meczu, bo straciliśmy gola na pięć minut przed końcem. Mimo to, jest optymizm i dobry humor, co widać na podstawie twórczości internautów. Zobacz najlepsze memy po meczu Anglia Polska na Wembley. Zabawa gwarantowana!

Memy po meczu Anglia Polska 2:1. Było blisko remisu, ale skończyło się jak zwykle

Trudno powiedzieć, że polscy kibice mieli przed meczem na Wembley większe oczekwiwania. Koronawirus dzień po dniu dziesiątkował biało-czerwonych, na domiar złego kontuzji doznał najlepszy Polski piłkarz Robert Lewandowski, który do Anglii nie poleciał.

Już całe te pierwsze zgrupowanie kadry Paulo Sousy nadawałoby się na tworzenie memów. O tym, że raczej będzie to spotkanie bez historii potwierdzała pierwsza połowa, po której Anglicy prowadzili 1:0, a nasi reprezentanci nawet nie zbliżyli się do pola karnego gospodarzy.

Memy po meczu Anglia Polska 2:1. Klęczący Anglicy, Krychowiak jak Jezus, ale Bóg nam nie pomógł

Lepsza była druga połowa, w której po błędzie gospodarzy Jakub Moder wyrównał na 1:1 i wydawało się, że po blisko pół wieku wywieziemy z Wembley jakieś punkty. Niestety, w końcówce po przypadkowym rzycie rożnym gola na 2:1 strzelił Harry Maguire, okradając nas ze złudzeń. My wcześniej mieliśmy swoją szansę, ale niecelnie główkował Arkadiusz Milik.

Memy po meczu Anglia Polska 2:1. Wszystko przez złe sędziowanie i brak VAR-u?

NA szczęście humory nie tracą internauci, którzy zdążyli już "wyprodukować" śmieszne memy po meczu Anglia - Polska. Winą za porażkę niektórzy zwalają na holenderskiego sędziego Kuipersa, który kilka razy podjął kontrowersyjne decyzje, m.in. nie widząc ręki w polu karnym gospodarzy.