Metalurg Skopje - Ruch Chorzów YOUTUBE bramki skrót meczu

KaWu
Zobacz jak grał Ruch Chorzów z Macedończykami.
Metalurg Skopje - Ruch Chorzów YOUTUBE bramki skrót meczu:

Ruch Chorzów jako jedyna polska drużyna w europejskich pucharach wygrała oba swoje spotkania i pewnie awansowała do trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej.

Ruch Chorzów pokonał Metalurg Skopje 3-0 na wyjeździe i teraz zmierzy się z Viktorią Pilzno.

Ruch objął prowadzenie już w 9. minucie. Bramkę dla Niebieskich strzelił Łukasz Janoszka. Wynik podwyższył w 6 minut później Gabor Straka. Ostateczny rezultat ustalił w 62 minucie Arkadiusz Piech.

Ruch Chorzów zasłużenie wygrał z Metalurgiem Skopje 3-0. Do następnej rundy eliminacji Ligi Europejskiej i Ligi Mistrzów przeszły wszystkie polskie ekipy.

Metalurg Skopje - Ruch Chorzów 0:3 (0:2)

Bramki: Łukasz Janoszka (9), Gabor Straka (15), Arkadiusz Piech (62).

Czerwona kartka: Goran Dragovic (87, Metalurg).

Sędzia: Richard Trutz (Słowacja). Widzów ok. 2 tys.

Metalurg: Igor Pavlovic - Igor Kralevski, Mile Petkovski, Goran Dragovic, Blagojce Ljamcevski - Hristijan Dimoski (46-Petar Ljamcevski), Milorad Krstev, Ljubomir Stevanovic, Agron Memedi (58-Kemal Alomerovic) - Cvetan Curlinov, Milan Ristovski (66-Ilija Nestorovski).

Ruch: Michal Peskovic - Żeljko Dokic (53-Igor Lewczuk), Piotr Stawarczyk, Maciej Sadlok, Marek Szyndrowski - Marek Zieńczuk, Gabor Straka, Marcin Malinowski (66-Paweł Lisowski), Łukasz Janoszka (76-Filip Starzyński) - Maciej Jankowski - Arkadiusz Piech.