Osobowość Roku 2018. ZNAMY ZWYCIĘZCÓW! Sprawdź, kto otrzymał prestiżowy tytuł

Akcja specjalna Osobowość Roku 2018
Zakończyliśmy tegoroczną edycję akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu przyznajemy prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. W tym roku akcja jest prowadzona wspólnie przez "Kurier Poranny" i "Gazetę Współczesną". Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego, która wzięła pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez naszych Czytelników.

Sprawdź zwycięzców i wyniki głosowania w finale wojewódzkim:

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

Zobacz wyniki etapu powiatowego

Kultura
Działalność społeczna i charytatywna
Samorządność i społeczność lokalna
Biznes

We środę 23 stycznia, wydaliśmy specjalny dodatek ze wszystkimi nominowanymi do prestiżowego tytułu Osobowości Roku 2018 Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej. KLIKNIJ na zdjęcie poniżej i obejrzyj dodatek.

">
Wielki finał plebiscytu Osobowość Roku 2018 już w najbliższy piątek 22 lutego! Tego dnia, o godzinie 19 dowiemy się kto zdobędzie prestiżowy tytuł w kategoriach Kultura, Działalność Społeczna i Charytatywna, Biznes oraz Samorządność i Społeczność Lokalna. Oto obecni liderzy każdej z kategorii (lista z dn. 20.02 z godz 9.00). Czy utrzymają swoje pozycje? Dowiemy się niebawem. Głosujcie na swoich kandydatów!

WYBIERZ OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. LIDERZY WOJEWÓDZCY

Oto zwycięzcy z powiatów, którzy głosami naszych Czytelników awansowali do wielkiego finału plebiscytu! Głosowanie w finale wojewódzkim rozpoczynamy już 12 lutego o godzinie 12.00.

WYBIERZ OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. ZOBACZ GALERIĘ LIDERÓW

Sprawdź, kogo nominowali zeszłoroczni laureaci plebiscytu - Dariusz Budrowski (zwycięzca w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna) i Cezary Chwicewski (zwycięzca w kategorii Kultura).

Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku, 11 stycznia mieszkańcy naszego województwa oddają swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w mijającym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

Głosowanie prowadzone jest w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Białymstoku, Łomży i Suwałkach oraz w każdym powiecie województwa podlaskiego.

Nominacje naszych dziennikarzy

Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego".
- Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w miastach i powiatach województwa, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". - Przygotowują swoje propozycje nominacji. Przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji.

- Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszej gazety – dodaje Jarosław Jabłoński, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego". – Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

Laureatów wybiorą Czytelnicy

Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i trwało do piątku, 8 lutego 2019 r. do godz. 19. We środę, 23 stycznia do "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" dołączyliśmy specjalne dodatki, w których przedstawiliśmy wszystkich nominowanych wraz z uzasadnieniami nominacji.

Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowości Roku 2018 Województwa Podlaskiego. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

Głosowanie w finale rozpoczęło się we wtorek, 12 lutego o godz. 12.00 i trwało do piątku, 22 lutego do godz. 19.00 br. Zwycięzcy zdobyli dodatkowe statuetki i dyplomy oraz nagrody - dwuosobowe zaproszenia na pobyty w luksusowych hotelach ze SPA oraz zaproszenia na kolację.

Nagrody

Etap powiatowy

Kandydaci z każdej kategorii, którzy w swoim powiecie zajmą I. miejsce, otrzymają:
- tytuł Osobowości Roku 2018 w swoim powiecie, w swojej kategorii
- statuetkę Osobowości Roku 2018
- pamiątkowy dyplom
- zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca
- awans do etapu wojewódzkiego z zachowaniem głosów zdobytych na etapie powiatowym

Etap wojewódzki

Laureaci I. miejsca z każdej kategorii, otrzymają:
- tytuł Osobowości Roku 2018 województwa podlaskiego w swojej kategorii
- statuetkę Osobowości Roku 2018
- pamiątkowy dyplom
- zaproszenie dla 2 osób na weekendowy pobyt w hotelu Lipowy Most z wyżywieniem, dostępem do Strefy Wellness i bezpłatnym parkingiem
- zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca

">

Laureaci II. miejsca z każdej kategorii, otrzymają:
- statuetkę Osobowości Roku 2018
- pamiątkowy dyplom
- zaproszenie dla 2 osób na weekendowy pobyt w Hotelu Białowieskim z wyżywieniem i nieograniczonym dostępem do kompleksu basenowego
- zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca

">

Laureaci III. miejsca z każdej kategorii, otrzymają:
- statuetkę Osobowości Roku 2018
- pamiątkowy dyplom
- zaproszenie dla 2 osób na kolację w restauracji Wielki Gatsby
- zaproszenie na uroczystą Galę plebiscytu, która odbędzie się na początku marca

">

Uroczysta gala plebiscytu

Na początku marca odbędzie się uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.

[Zobacz relację z gali

plebiscytu Osobowość Roku 2017](https://poranny.pl/osobowosc-roku-2017-poznaj-laureatow-i-zobacz-relacje-z-wreczenia-nagrod/ar/12760922 "Zobacz relację z gali <br>plebiscytu Osobowość Roku 2017")

Kilka dni później do "Gazety Współczesnej" i "Kuriera Porannego" zostanie dołączony specjalny dodatek prezentujący wszystkich laureatów w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu. Znajdzie się w nim także obszerna relacja z uroczystej gali plebiscytu.

KLIKNIJ na okładkę i zobacz

dodatek z poprzedniej edycji plebiscytu

Informacji o akcji udziela
Paulina Stefańczuk
tel. +48 695 308 983 (w godz. 9-16)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Osobowość Roku 2018. ZNAMY ZWYCIĘZCÓW! Sprawdź, kto otrzymał prestiżowy tytuł - Kurier Poranny

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna