OSOBOWOŚĆ ROKU 2022. Zobacz, jak lokalne społeczności wspierają nominowanych do nagrody

Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2022
Skutecznie działają na rzecz swoich małych ojczyzn, mają talent, są zaangażowani, zasłużeni i odnoszą sukcesy, są prawdziwymi filarami lokalnych społeczności. Dlatego zostali nominowani do tytułu Osobowość Roku 2022 w wielkim plebiscycie. Nic więc dziwnego, że tuż po rozpoczęciu głosowania w minioną środę, media społecznościowe zalała fala postów z gratulacjami dla wyróżnionych osób. Zobaczcie, na jakie wsparcie mogą liczyć w mediach społecznościowych!

Celem plebiscytu Osobowość Roku jest uhonorowanie ludzi nietuzinkowych, pomysłowych, aktywnych i ciekawych, tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Wśród nominowanych do nagrody znalazły się osoby, które swoją działalność prowadzą nie dla poklasku, lecz z autentycznej potrzeby działania, z pasji, z chęci pomagania innym i przyczynienia się do rozwoju swojego regionu.

Są wśród nich artyści i osoby działające na rzecz kultury, naukowcy, pomysłowi i kreatywni biznesmeni, wolontariusze, podchodzący do potrzebujących z sercem na dłoni oraz działacze społeczni i samorządowcy, którzy na co dzień dbają o rozwój swoich dzielnic, wsi i miast. Istnieje jednak jedna rzecz, która łączy wszystkich kandydatów - wszyscy są lubiani i cenieni przez swoje środowiska. Wyrazem tej sympatii są nie tylko zgłoszenia z propozycjami nominacji, ale również ogrom gratulacji i deklaracji wsparcia w Internecie. Zobaczcie, jakie emocje towarzyszą akcji Osobowość Roku 2022 po starcie głosowania.

Zaskoczeni i wzruszeni
kandydaci

Już sama nominacja do nagrody jest wyróżnieniem i powodem do dumy - takie słowa najczęściej pojawiają się w postach publikowanych przez nominowanych w plebiscycie kandydatów. Są zaskoczeni, dumni i wdzięczni, dlatego chętnie chwalą się listami nominacyjnymi w mediach społecznościowych, publikują zdjęcia i podziękowania za pomoc, dzięki której osiągnęli sukces.

W postach na Facebooku czytamy piękne słowa płynące prosto z serca. Ważnym elementem dla kandydatów do tytułu Osobowość Roku 2022, jest uzasadnienie zawarte w treści nominacji. Nominowani cieszą się, że ktoś zauważył i docenił trud oraz zaangażowanie, jakie wkładają w swoje działania.

Wyrazy poparcia
od lokalnych społeczności

Bardzo cieszy i chwyta za serce także to, co dzieje się w komentarzach pod postami. Już na starcie plebiscytu doskonale widać zaangażowanie lokalnych społeczności - tych samych, które aktywnie uczestniczyły w zgłaszaniu propozycji osób zasługujących na uhonorowanie. Nie brakuje wyrazów sympatii, uznania, dobrych emocji oraz wdzięczność i słów podziękowania za codzienną pracę:

Niektórzy postanowili wziąć sprawy we własne ręce i zadbali o to, by ich znajomi oraz użytkownicy lokalnych stron i grup dowiedzieli się o nominacji dla zasłużonych wolontariuszy, lokalnych działaczy, artystów, naukowców czy prężnie działających biznesmenów. To piękne przykłady zaangażowania i organizacji mieszkańców oraz szacunku, jakim cieszą się kandydaci w swoich społecznościach:

Na rodzinę i przyjaciół
zawsze można liczyć

W mediach społecznościowych znaleźć można również wiele przykładów wsparcia ze strony rodzin oraz przyjaciół kandydatów do tytułu Osobowość Roku 2022. Przez nich także przemawia duma i wzruszenie, to oni także najlepiej wiedzą, jak dużo sił, energii i zaangażowania kandydaci na co dzień wkładają w swoje działania.

Ich posty zawierają olbrzymią wartość emocjonalną, wzruszające historie i moc gratulacji, a dzięki nim coraz więcej osób dowiaduje się o nominacji. Każdy lajk, komentarz lub udostępnienie, które się pod nimi pojawiają, sprawiają, że zwiększa się zasięg posta. Oznacza to, że post z informacją o udziale kandydata w plebiscycie dociera do większej liczby osób.

Gratulacje płyną z wielu stron

O nominacji do tytułu chętnie informują także pracodawcy, firmy, fundacje, instytucje kultury i jednostki terytorialne, z którymi związani są nasi kandydaci. Posty, w których z dumą informują o wyróżnieniach dla powiązanych z nimi kandydatach pojawiają się nie tylko w mediach społecznościowych, ale również na stronach internetowych:

Szeroki odzew we wszystkich
mediach społecznościowych

Nasza akcja odbiła się szerokim echem we wszystkich mediach społecznościowych. Posty informujące o nominacjach, jak i liczne gratulacje pojawiły się nie tylko na Facebooku, ale także na Instagramie, Twitterze czy na portalu LinkedIn. Zobaczcie ciekawe przykłady wykorzystania siły tych portali:

Nieoceniona moc wideo

Wzruszające posty to jednak nie wszystko! Popularną formą przekazu w mediach społecznościowych ostatnimi czasy jest wideo. Kandydaci Plebiscytu Osobowość Roku 2022 także postanowili przygotować filmy, animacje i relacje z informacjami o udziale w akcji. Dzięki nim plebiscyt obecny jest wszędzie, trafia do wielu osób i czujemy duże zaangażowanie wszystkich społeczności w social mediach!

Wszystkim nominowanym do tytułu w Plebiscycie Osobowość Roku 2022 gratulujemy i życzymy wielu głosów!

KLIKNIJ i przejdź
do głosowania w plebiscycie
OSOBOWOŚĆ ROKU 2022

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: OSOBOWOŚĆ ROKU 2022. Zobacz, jak lokalne społeczności wspierają nominowanych do nagrody - Polska News

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna