Spółka PKS Nova S.A. w związku z rozwojem epidemii COVID-19 od dnia 06.11.2020 r. zawiesza kursy w godzinach: 08.00 - 14:00 i 20.00–24.00.
Autobusy, które wyjadą z dworca przed godziną 08:00 rano wrócą do zajezdni w Białymstoku wg. swoich godzin. Autobusy, które mają swoje noclegi poza Białymstokiem wyjadą po godz. 20.
Ograniczone kursowanie autobusów dotyczy linii:
- Białystok – Gródek,
- Białystok – Michałowo,
- Białystok – Sokółka,
- Białystok – Czarna Białostocka,
- Białystok – Studzianki, z wyjątkiem kursów z Białegostoku o 09:45 i 20:50,
- Białystok – Łapy,
- Białystok – Tykocin przez Siekierki.
Do odwołania zawieszone zostają także połączenia:
- Tykocin - Białystok 4:45
- Białystok - Tykocin 5:35
- Siemiatycze – Osmola p. Hornowo godz. odj. 6:30
- Osmola – Siemiatycze p. Hornowo godz. odj. 7:05
- Siemiatycze – Osmola p. Hornowo godz. odj. 15:35
- Osmola – Siemiatycze p. Hornowo godz. odj. 16:10
- Siemiatycze – Siemiatycze p. Zalesie godz. odj. 8:30
- Siemiatycze – Siemiatycze p. Zalesie godz. odj. 13:05
- Siemiatycze – Milejczyce p. Nurzec-Stację godz. odj. 14:50
- Siemiatycze – Małyszczyn p. Grodzisk godz. odj. 15:20
- Małyszczyn – Siemiatycze p. Grodzisk godz. odj. 6:50
- Siemiatycze – Zajęczniki p. Ostrożany godz. odj. 15:20
- Zajęczniki – Siemiatycze p. Ostrożany godz. odj. 6:55
- Siemiatycze – Wilanowo p. Mielnik godz. odj. 15:45
- Wilanowo – Siemiatycze p. Mielnik godz. odj. 6:30
- Siemiatycze – Niemirów p. Mielnik godz. odj. 15:50
- Niemirów – Siemiatycze p. Mielnik godz. odj. 6:40
- Bielsk Podl. – Bielsk Podl. p. Boćki godz. odj. 6:15
- Bielsk Podl. – Bielsk Podl. p. Boćki godz. odj. 15:30
- Siemiatycze – Siemiatycze p. Czartajew godz. odj. 7:35
- Siemiatycze – Siemiatycze p. Czartajew godz. odj. 13:30
- Siemiatycze – Siemiatycze p. Czartajew godz. odj. 14:20
- Siemiatycze – Siemiatycze p. Czartajew godz. odj. 15:15
- Jezierzysk - Czarna Biał. – Białystok g.odj 6.10
- Białystok - Czarna Białostocka Nadl g.odj. 7:08
- Czarna Białostocka Nadl. - Białystok g.odj 8:10
- BIAŁYSTOK - ZOR - SOKÓŁKA g.odj 12:40
- SOKÓŁKA - ZOR – BIAŁYSTOK g.odj 15:22
- Białystok - ZOR - Czarna Wieś Kościelna g. odj. 18:15
- Hajnówka - Żednia – Białystok g. odj 5:25
- Białystok – Żednia – Hajnówka g.odj 15:20
- Białystok- Załuki – Gródek g.odj 13:50
- Gródek - Załuki - Białystok g.odj 15:20
Przejść dla pieszych będzie mniej?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?