Głosowanie zakończone
Plebiscyt: MISTRZOWIE URODY
Wybieramy Barbera Roku
- Barber, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Barbera Roku w województwie, nagrodę 1500 złotych, awans do ogólnopolskiego finału, statuetkę i dyplom wręczane podczas gali na targach Beauty Forum w Warszawie oraz zaproszenie na Garden Party Mistrzów Urody z udziałem Michała Łenczyńskiego.
- Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają dyplomy, prezentacje w dodatku do gazety, zaproszenie na profesjonalne szkolenia online.
- Koniec głosowania w czwartek, 24 sierpnia o godz. 20:00. Informacje: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848
Zwycięzcy:
-
Rafał Rutkowski
Barbershop, Grajewo
83głosy -
Maciek Dziemianowicz
IJ Studio Fryzur, Białystok
27głosów -
Bartłomiej Domanowski
Fade Zone Bialystok, Białystok
11głosów
Pozostali:
-
Barbara Koc
Blanket Barbershop, Ciechanowiec
7głosów -
Emil Radziszewski
Barber Shop - eM sTudio, Białystok
5głosów -
Eliza Wasilewska
Barberia Fryzjerstwo Męskie Eliza Wasilewska, Suwałki
2głosy -
Adrian Hryszko
Academy Hryszko Adrian, Łomża
— -
Adrian Jędra
Szarmant Barber Shop, Suwałki
— -
Adrian Kuziuta
Fade Oclock Barbershop, Białystok
— -
Agnieszka Wojciechowska
Elegancko Barbershop, Białystok
— -
Aleksandra Leśniewska
Holaola Barber, Białystok
— -
Anna Moczydłowska
Fryzjer Męski Gabriel, Łomża
— -
Anna Urszula Malinowska
Symetria Barber Shop, Białystok
— -
Artur Mucharski
La Familia Barbershop, Białystok
— -
Barbara Kruwelska
BarberSzopa, Bielsk Podlaski
— -
Bartosz Bagiński
Crazy Barber Lata 20, Białystok
— -
Bartosz Pawłowski
Valhalla Centrum Męskiego Wizerunku, Suwałki
— -
Brajan Jastrzębski
The Black Barbershop, Łapy
— -
Daniel Korycki
Barbering Daniel Korycki, Białystok
— -
Ela Wisz
Miss Barber, Augustów
— -
Farida Poyan
The Barber, Białystok
— -
Filip Jeleniewicz
Deer Barber Shop, Suwałki
— -
Filip Kraszyński
Joker Cut Barbershop, Wasilków
— -
Grzegorz Renda
Same Boki, Białystok
— -
Izabela Kownacka
Na Spontanie Barbershop Izabela Kownacka, Łomża
— -
Jacek Wigda
Jacek Wigda Fryzjer Męski, Bielsk Podlaski
— -
Jerzy Radziszewski
Elegancko Barbershop, Białystok
— -
Justyna Diana Biernacka
Fryzjer Męski Justyna Diana Biernacka, Augustów
— -
Kacper Moskwa
Premium Cutz Barbershop, Białystok
— -
Kamil Górski
Premium Cutz Barbershop, Białystok
— -
Kamil Strzałkowski Strzała
City Styles, Białystok
— -
Karol Siemieniuk
Barbershop Król Karo Karol Siemieniuk, Białystok
— -
Karol Stasiewicz
Fade Oclock Barbershop, Białystok
— -
Karolina Olszewska
Valhalla CMW, Suwałki
— -
Katarzyna Skup
The Barber House, Bielsk Podlaski
— -
Katarzyna Gregorczuk
Nożycoręki Barber Shop, Białystok
— -
Konrad Pupek
Enzo, Łomża
— -
Krzysztof Talrski
Krzysztof Talarski - Chill Barber, Białystok
— -
Lucjan Cekała
GOLD Barber Shop Lucjan Cekała, Łomża
— -
Maksim Vagin
The Brutal Barbershop, Białystok
— -
Małgorzata Morzy
Blanket Barbershop, Ciechanowiec
— -
Marek Borowski
Fryzjer Męski - MAREK, Augustów
— -
Marek Kilarji
Barbershop Mucha nie siada, Białystok
— -
Michał Kierski
Symetria Barber-Shop, Białystok
— -
Mikolay Vashchenko
Barber Shop 4men, Suwałki
— -
Mikołaj Kozakiewicz
Słoma Barber Paweł Sołomianko, Sejny
— -
Mikołaj Krysiak
The Gentlemans Studio Barbershop, Kolno
— -
Miłosz Kruczyński
Rave Barber, Augustów
— -
Miłosz Marcinkiewicz
Valhalla CMW, Suwałki
— -
Monika Kowalczuk
The Brutal Barbershop, Białystok
— -
Monika Marciniak
MTM Barbershop, Czyżew
— -
Oskar Łukasik
Męska Strefa, Łomża
— -
Paulina Kozłowska
Poli Barber Studio, Porosły
— -
Paulina Wasilewska
Elegancik Fryzjer Męski Barbershop Wasilewska Paulina, Augustów
— -
Paulina Wsilewska
Elegancik Fryzjer Męski & Barber Shop, Augustów
— -
Paweł Aleksiejuk
Old Brand Barber, Białystok
— -
Paweł Bibułowicz
City Styles Barbershop, Białystok
— -
Paweł Sołomianko
Goat Barber, Siemiatycze
— -
Radosław Charubin
The Gentlemans Studio Barbershop, Kolno
— -
Rafał Kisiel
Premium Cutz Barbershop, Białystok
— -
Robert Kumińsk
Salon Fryzjerski Męski i Damski, Łomża
— -
Sławomir Oniszczuk
Barber Sławek Sławomir Oniszczuk, Białystok
— -
Tobiasz Staniaszek
Premium Cutz Barbershop, Białystok
— -
Tomek Choiński
Tommy Barbershop, Zambrów
— -
Urszula Głażewska
Mrs.Barber, Białystok
— -
Urszula Maksymiuk
BarberSzopa, Bielsk Podlaski
— -
Wiktoria Bartnik
Symetria Barber-Shop, Białystok
— -
Wojciech Sasinowski
Same Boki, Białystok
— -
Krystian Kołyszko
The Barber House, Bielsk Podlaski
— -
Patryk Kmita
Barbershop Mucha nie siada, Białystok
— -
Wojciech Dudziński
Barbershop by Mona Lisa Tattoo, Białystok
— -
Anna Odolecka-Zakrzewska
Studio Kosmetyczne & Barber Zaks House, Grajewo
—