Wojciech Konończuk
Mistrzostwa w Poznaniu były dla białostoczan bardzo udane
Mistrzostwa w Poznaniu były dla białostoczan bardzo udane masters białystok
Znakomicie na Zimowych Mistrzostwach Polski Masters w Poznaniu wypadli pływacy iSwim Białystok. Podlasianie zdobyli w stolicy Wielkopolski 14 medali. Klasą dla siebie była Elżbieta Piwowarczyk, która aż sześć razy stanęła na podium.

Białostoczanka została mistrzynią Polski Masters w wyścigu na 200 metrów stylem grzbietowym. Elżbieta Piwowarczyk dołożyła do złota srebrne krążki na 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym, 100 m stylem dowolnym, 100 m stylem grzbietowym oraz 200 m stylem dowolnym.

Bardzo dobrze wypadł też Michał Uściłko, który wraca z Poznania z trzema tytułami wicemistrza Polski - na 100 m stylem dowolnym, 200 m stylem dowolnym i 400 m stylem dowolnym.