Polska - Argentyna 2011. BRAMKI, SKRÓT, WIDEO (YouTube)

kmg
Polska - Argentyna 2011. Bramki, skrót, wideo (YouTube)
Polska - Argentyna 2011. Bramki, skrót, wideo (YouTube) sxc.hu
Obejrzyj skrót meczu.

Wczoraj Polacy zmierzyli się w meczu towarzyskim z Argentyną. Spotkanie skończyło się wynikiem 2:1 dla Polaków. Jest to pierwsza od dawna wygrana polskiego zespołu.

Polacy objęli prowadzenie już w 26 minucie. Pierwszego gola strzelił Adrian Mierzejewski. Argentyna jednak wyrównała wynik na początku drugiej połowy. Remis między drużynami trwał około 20 minut. Bo 2 67 minucie kolejnego gola dla Polski zdobył Paweł Brożek

Polska - Argentyna 2011 - bramki, skrót, wideo (YouTube)

Mecz odbył się na stadionie warszawskiej Legii. Pomimo zapowiadanego bojkotu meczu polskiej reprezentacji, na obiekcie przy ul. Łazienkowskiej pojawiło się 12 tys. kibiców.