Polska - Wyspy Owcze memy po meczu. Żałosny spektakl słusznie obśmiany przez Internautów. Nasze gwiazdy męczyły się z amatorami

red
Polska - Wyspy Owcze - najlepsze memy po meczu
Polska - Wyspy Owcze - najlepsze memy po meczu internet, memy
Mecz Polska - Wyspy Owcze zakończył się zwycięstwem Biało-Czerwonych 2:0, ale niewiele brakowało do kompromitacji. Przez ponad 70 minut był wynik bezbramkowy i zanosiło się na sensację. Wtedy jednak sędzia podyktował rzut karny, wykorzystany przez Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski w końcówce podwyższył wynik i mecz zakończył się wygraną dwubramkową. To i tak jednak lekki wstyd, bowiem rywale to głównie amatorzy, zajmujący się oprócz grania w piłkę pracą zawodową. Dlatego Internauci tworzą w sieci śmieszne MEMY, po meczu Polska - Wyspy Owcze. Zobaczcie, kogo wzięli na celownik!

Memy po meczu Polska - Wyspy Owcze. Kilka niedociągnięć jest

Po czerwcowym meczu z Mołdawią, przegranym w Kiszyniowie 2:3 wydawało się, że limit wpadek Biało-Czerwonych na jakiś czas jest zakończony. Nic bardziej mylnego - przez większość meczu z Wyspami Owczymi zanosiło się na jeszcze większą kompromitację, bowiem Farerzy dotrzymywali kroku gospodarzom i remisowali 0:0. Mało tego, to goście jako pierwsi mieli dobrą sytuację bramkową i pierwsi oddali celny strzał na bramkę Wojciecha Szczęsnego. A trzeba zauważyć, że w ich szeregach grali m.in.:

• nauczyciel,
  • budowlaniec,
  • elektryk,
  • diler samochodowy,
  • przedstawiciel handlowy.

Po pierwszej połowie Polaków pożegnały gwizdy i już w wtedy w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze śmieszne memy, obrazujące nieudolność reprezentacji Polski w meczu z amatorami z Wysp Owczych. Internauci obśmiewali Grzegorza Krychowiaka, pomijanego dotąd przez Fernando Santosa przy powołaniach. Jeden z dawnych liderów kadry zapadł w pamięć kibiców faulem na żółtą kartkę i nieudolnym zagraniem, po którym sam się trafił w rękę. Co ciekawe, pomocnik przyznał po meczu, że w przerwie w szatni było spokojnie.

Nie było nerwów. Czy humory nie były najlepsze w przerwie? Wręcz przeciwnie - zaskoczył Krychowiak.

Polska - Wyspy Owcze. Memy po meczu zalały internet

W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Sytuację za sytuacją marnował Robert Lewandowski, który wyglądał jakby mu ktoś ukradł talent, niczym Michaelowi Jordanowi w filmie "Space Jam" (Kosmiczny Mecz). Napastnik Barcelony dokonywał złych wyborów, ale w końcu los dał mu szansę na rehabilitację. Po przypadkowym zagraniu ręką przez jednego z obrońców Farerów sędzia podyktował jedenastkę, zamienioną na gola przez Lewego. Załamanych rywali udało się dobić drugą bramką w końcówce i tym samym oddalić od siebie widmo klęski i wstydu.

Mimo wygranej, Internauci i tak wykonali w sieci swoją robotę i obśmiali reprezentację Polski po meczu z Wsypami Owczymi, tworząc śmieszne memy. A w niedzielę kolejny mecz z Albanią i znów szansa na kolejne popisy kadrowiczów. Czy internet po spotkaniu w Tiranie znów się zagotuje?