Pronar Parkiet Hajnówka lepszy od faworyta II ligi

(miłk)
Hajnówka. 3:0 (25:11, 25:21, 25:11) - taki wynik padł 18 września w meczu Pucharu Polski między KPS-em Siedlce i Pronarem Parkiet Hajnówka. Minął niespełna miesiąc, a "Traktory" zrewanżowały się za tą dotkliwą porażkę pokonując siedlczan u siebie 3:2 w spotkaniu II ligi.

Po ograniu MOS-wu Wola w Warszawie to drugie zwycięstwo hajnowian w pięciu setach. Ten triumf jest jednak wyjątkowo wartościowy, bo KPS to jeden z głównych faworytów rozgrywek.

Spotkanie było dramatyczne. Po czterech zaciętych setach obie drużyny stoczyły niesamowity bój w tie-breaku. Minimalnie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 18:16.

Za tydzień Pronar Parkiet Hajnówka zagra na wyjeździe z Wilgą Garwolin.

Pronar Parkiet Hajnówka - KPS Siedlce 3:2 (21:25. 25:20, 23:25, 25:22, 18:16)