Puchar Polski: Wigry Suwałki - Górnik Łęczna 2:1!

(miłk)
Wigry Suwałki pokonały Górnik Łęczna 2:1
Wigry Suwałki pokonały Górnik Łęczna 2:1 Archiwum
Suwałki. Wigry Suwałki zagrają w 1/16 fijnału Pucharu Polski!

Suwalczanie w środę w I rundzie szczbela centralnego rozgrywek pokonali u siebie pierwszoligowy Górnik Łęczna 2:1 (0:1). Owacjom na stadionie nie było końca.

Wigry awansowały do grona najlepszych 32 drużyn pucharu i czekają na rywala z ekstraklasy.

Dziś zaczęło się od prowadzenia gości, po strzale Michała Zubera w 27. minucie. Suwalczanie swoje gole zdobywali po przerwie. W 58. minucie akcję całego zespołu wykończył Sebastian Świerzbiński. Decydujące trafienie należało do Grażvydasa Mikulenasa. Niezawodny Litwin w 73. minucie ustalił wynik meczu na 2:1. Górnik próbował wyrównać, ale Adrian Paluchowski na szczęście trafił tylko w słupek.