KaWu
Zobacz bramki z meczu Ruch - Metalurg.

Ruch Chorzów - Metalurg Skopje 3-1 YOUTUBE bramki skrót meczu 19.07.2012 [LIGA EUROPEJSKA]:

Ruch Chorzów pokonał wczoraj Metalurg Skopje 3-1 i jest coraz bliżej awansu do następnej fazy Ligi Europejskiej. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale Marek Zieńczuk nie wykorzystał rzutu karnego. Trafił w słupek.

Ruch Chorzów - Metalurg Skopje 3-1 YOUTUBE BRAMKI

Ruch Chorzów jako jedyny wygrał wczorajsze mecze rozgrywane w Europie przez polskie drużyny. Legia Warszawa zremisowała na Łotwie, a Lech Poznań remis wyrwał Azerom w ostatniej chwili.

Ruch Chorzów pewnie zwyciężył u siebie z Macedończykami. Dwie bramki strzelił Piech (w 74 i 83 minucie). Trzecią w ostatniej minucie Stawarczyk.

Pierwsza bramka padła w 69 minucie strzelona przez Memediego.