Rzut karny zadecydował o porażce Tura Bielsk Podlaski

Tur Bielsk Podlaski przegrał 0:1 na wyjeździe z Victorią Sulejówek
Tur Bielsk Podlaski przegrał 0:1 na wyjeździe z Victorią Sulejówek Wojciech Wojtkielewicz
Tur Bielsk Podlaski przegrał 0:1 wyjazdowe spotkanie z wyżej notowaną Victorią Sulejówek.

Bielszczanie nie podtrzymali dobrej serii. Wcześniej wygrali dwa mecze ligowe, a także pokonując KS Michałowo awansowali do półfinału Regionalnego Pucharu Polski.

W Sulejówku podopieczni Pawła Bierżyna przez większą cześć pierwszej połowy czekali na ataki rywali i próbowali wyprowadzać kontry. Kilka razy dobrymi interwencjami popisał się w bramce Maciej Kowalski. Najlepszą okazję bramkową goście mieli w 25 minucie. Po szybkim wyjściu z własnej połowy niewiele pomylił się Karol Kosiński, po którego strzale piłka odbiła się od słupka.
O wyniku spotkania zadecydował rzut karny w 67 minucie, który został podyktowany za zagranie ręką przez Tomasza Porębskiego.

– Pojedynek był wyrównany. Mieliśmy nawet sytuację stuprocentową, której nie mogliśmy wykorzystać – powiedział Paweł Bierżyn, trener Tura. – O porażce zadecydował stały fragment gry. W moim przekonaniu nie byliśmy gorszym zespołem. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski i w następnym meczu zdobędziemy punkty.
W środę Tur podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Victoria Sulejówek – Tur Bielsk Podlaski 1:0 (0:0)