Siatkarki BAS lepsze od APS Rumia

Siatkarki BAS Kombinat Budowlany Białystok wygrały 3:1 z APS Rumia
Siatkarki BAS Kombinat Budowlany Białystok wygrały 3:1 z APS Rumia Wojciech Wojtkielewicz
Siatkarki BAS Kombinat Budowlany Białystok pokonały 3:1 u siebie APS Rumia. To pierwsze punkty białostoczanek w tym sezonie II ligi.

W dwóch pierwszych setach gospodynie miały dużą przewagę. Kolejne dwie partie były już bardziej wyrównane. W trzeciej rywalki uzyskały na początku kilka punktów przewagi i utrzymały do końca. W czwartej było sporo emocji, ale znowu górą (25:23) był BAS.

- Z wyniku jestem zadowolony, z gry już trochę mniej - mówił Sebastian Grzegorek, trener BAS. - Wydaje mi się, że mimo wszystko powinniśmy ten mecz zamknąć w trzech setach. Jednak w pewnym momencie uleciała gdzieś koncentracja i trzeba było zostać na parkiecie nieco dłużej. Rumia to nie jest słaby zespół. Te dziewczyny ambitnie walczyły o każdą piłkę i pokazały, że wiedzą na czym polega siatkówka

BAS Kombinat Budowlany Białystok - APS Rumia 3:1 (25:19, 25:14, 21:25, 25:23).
BAS: Czeropska, Piasta, Szczygielska, Gronostajska, Iber, Dziewiątkowska, Kutikow (libero), Jabłuszewska (libero) oraz Żukowska, Szymańska, Trusiewicz, Kubik, Borowska,

Inne wyniki 3. kolejki
Sparta Warszawa - Mazovia Warszawa 0:3, AZS AWF Warszawa - Ósemka Siedlce 3:1, WTS Włocławek - Volley Płock 3:1
Pauza: Orzeł Elbląg.