Ślepsk Suwałki - AZS Nysa 3:0

Suwałki.Ślepsk Suwałki nadal walczy o najlepszą ósemkę I ligi. W meczu za "sześć punktów" pokonał 3:0 AZS Nysa, inną drużynę, która znajduje się na granicy baraży i pewnego utrzymania.

Suwalczanie w pierwszym secie przegrywali 9:11, ale w tym momencie zdobyli z rzędu trzy punkty i przejęli inicjatywę. W drugiej partii żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć większej przewagi. Gdy jednak przyszły najważniejsze piłki, znowu skuteczniej grali gospodarze.

W trzecim dramatycznym secie nasz zespół skutecznie bronił w końcówce setboli przy jednopunktowym prowadzeniu nysan. Potem sami mieli szanse na skończenie meczu gdy wygrywali 27:26, 28:27, 29:28. Udało się przy trzeciej próbie. Komplet punktów został w Suwałkach. Ślepsk nadal nie rezygnuje z walki o 8. miejsce w I lidze.

Ślepsk Suwałki - AZS Nysa 3:0 (25:20, 25:21, 30:28)