Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała 3:0!

Suwałki. Siatkarze Ślepska Suwałki wygrali w pierwszej lidze z BBTS-em Bielsko-Biała 3:0. Tym razem pauzował Pronar Parkiet Hajnówka.

W pierwszym secie suwalczanie wytrzymali nerwową końcówkę. Przy walce punkt za punkt triumfowali do 23. W drugiej partii nie mieli żadnych problemów. Przy stanie 11:9 zaliczyli pierwszą serię zdobytych punktów z rzędu, drugą, gdy prowadzili 17:11. W efekcie wygrali 25:15.

Najtrudniejsza walka czekała podopiecznych Adama Aleksandrowicza w trzecim secie. Lepiej zaczęli ją goście. Bielszczanie prowadzili nawet 14:10, po czym nastąpił zryw gospodarzy. Ci wyrównali, a przy stanie 16:16 zdobyli trzy punkty z rzędu. Goście się nie poddawali. W pewnym momencie było już tylko 22:21, ale kolejne dwie akcje padły łupem Ślepska. Ostatecznie suwalczanie zwyciężyli 25:22.

Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:15, 25:22)