Sokół Sokółka przegrał po dramatycznym meczu z Ruchem Radzionków

(KS)
Sokół (czerwone stroje) walczył, ale nie dał rady Ruchowi Radzionków
Sokół (czerwone stroje) walczył, ale nie dał rady Ruchowi Radzionków A. Chomicz
W meczu I rundy Pucharu Polski Sokół Sokółka przegrał po dogrywce 2:3 z Ruchem Radzionków.

Mecz miał dramatyczny przebieg. Pierwszoligowcy z Radzionkowa po golach Michała Nalepy dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Sokół jednak odrabiał straty i po 90. minutach gry było 2:2.

W drugiej połowie dogrywki decydujący cios zadał doświadczony Piotr Rocki i to Ruch cieszył się z awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Więcej o meczu w czwartkowym wydaniu "Gazety Współczesnej"

Sokół Sokółka - Ruch Radzionków 2:3 po dogrywce (2:2, 1:1)
Bramki: 0:1 - Michał Nalepa 33, 1:1 - Tomasz Jakuszewski 38, 2:1 - Michał Nalepa 50, 2:2 - Norbert Toczydłowski 87, 2:3 - Piotr Rocki 110.
Sokół: (skład wyjściowy) Łukasz Trudnos - Łukasz Sołowiej, Emil Pracz, Paweł Naliwajko, Filip Jurczuk - Mariusz Dzienis, Wojciech Zalewski, Kamil Wojtkielewicz, Tomasz Jakuszewski, Norbert Toczydłowski - Piotr Andrzejewski.
Ruch: (skład wyjściowy) Piotr Adamek - Marcin Trzcionka, Bartosz Kopacz, Michał Nalepa, Piotr Łopuch - Piotr Rocki, Wojciech Mróz, Paweł Giel, Mateusz Cieluch, Piotr Giel - Szymon Skrzypczak.
Sędziował: Mariusz Czyżewski (Olsztyn). Widzów: 200.