Sport > Wigry wygrały dla Rafała

Drugoligowi piłkarze Wigier Suwałki pokonali 3:0 Przebój Wolbrom. Bramki strzelili: Sebastian Świerzbiński (60 minuta) oraz Łukasz Stasiak (75 i 86). Dochód z meczu przekazany zostanie żonie i półrocznemu synkowi Rafała Trockiego. Trocki, zawodnik Wigier kilka dni temu zginął w wypadku samochodowym. Śmierć wychowanka Sparty Augustów była szokiem dla wszystkich.
- Chcemy oddać hołd Rafałowi - mówił przed spotkaniem z Przebojem Tomasz Bajko, kapitan suwalskiej drużyny. - Na pewno największą radość sprawiłoby mu zwycięstwo. Postaramy się o nie ze wszystkich sił.

W innym dzisiejszym meczu II ligi ŁKS Browar Łomża przegrał 1:2 (1:0) z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Bramkę dla ŁKS-u w 15 minucie spotkania strzelił Piotr Orliński.

W niedzielę Freskovita Wysokie Mazowieckie zagra na wyjeździe z Hetmanem Zamość.