Stal Rzeszów - Wigry. Kolorowy mecz.

W. Drażba
12 żółtych kartek, z czego dwie w konsekwencji dały czerwone - tyle upomnień było w meczu II ligi pomiędzy Stalą Rzeszów, a Wigrami Suwałki. Lepiej na tej przepychance wyszli gospodarze, którzy wygrali 3:1.

Już do przerwy Stal prowadziła 2:0. Jednak tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę swój zespół osłabił Tomasz Persona oglądając żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Cóż z tego, skoro trzy minuty po wznowieniu gry taki sam los zafundował sobie snajper Wigier, Michał Twardowski. Do końca obie drużyny grały w dziesiątkę, a rzeszowianie odniesli dość pewne zwycięstwo.

Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 - Florian 13, 2:0 - Nakrosius 30, 3:0 - Florian 79, 3:1 - Bobrowski 82. Czerwone kartki: Persona (45, Stal), Twardowski (48, Wigry).