Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 2:2. Punkt po ciężkim boju.

W meczu Stali z Wigrami (pomarańczowe koszulki) dochodziło do wielu ostrych starć Nowiny24
Remisem 2:2 zakończyło się środowe spotkanie Stali Rzeszów z Wigrami Suwałki. Tak jak przewidywał trener suwalczan Zbigniew Kaczmarek, zaległy mecz z przedostatnią drużyną drugoligowej tabeli okazał się ciężką przeprawą dla jego drużyny.

Kibice w Rzeszowie przeżywali huśtawkę nastrojów. W 15 minucie Wigry objęły prowadzenie po bramce Daniela Ołowniuka, który wykorzystał podanie Macieja Makuszewskiego. 180 sekund później Wigry już przegrywały! Karola Salika pokonali Ireneusz Gryboś oraz Serges Kiema. Przy drugim straconym golu nie popisał się Salik. Całe szczęście, tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Mateusz Chudziński, popisując się skuteczną dobitką po strzale z dystansu Ołowniuka.

Cztery gole w pierwszej połowie pojedynku powodowały, że w drugiej mogliśmy spodziewać się dalszej kanonady. Ale, jak to często w takich przypadkach bywa, więcej bramek już nie padło. Choć obie drużyny miały kilka okazji na ich zdobycie. W końcówce piłkarze i Stali, i Wigier trafili w słupki bramki rywali.

Suwalczanie kontynuują wyjazdową serię. Po porażce 1:2 z Okocimskim Brzesko i remisie ze Stalą, w sobotę ekipa Kaczmarka zmierzy się w Zamościu z Hetmanem.

Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 2:2 (2:2)
Bramki: 0:1 - Ołowniuk 15, 1:1 - Gryboś, 2:1 - Kiema 18, 2:2 - Chudziński 45.
Stal: Wróbel (46 Nalepa) - Hus (83 Chukwuemeka), Duda, Majda, Chałas, Krauze, Kiema, Kloc, Sikorski, Wójcik, Gryboś.
Wigry: Salik - Bajko, Łapiński (46 Lauryn), Makarewicz, Makuszewski, Danilczyk, Drągowski, Radzio (61 Sadowski), Chudziński (90+3 Kesler), Świerzbiński, Ołowniuk (73 Kowalski).
Żółte kartki: Majda, Kiema, Kloc (Stal), Makarewicz (Wigry). Czerwona kartka: Majda (Stal, 90+1, za drugą żółtą). Sędziował: Jacek Małyszek (Kraków).