Trener Jagiellonii Białystok po porażce z Wisłą Kraków

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii
Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Andrzej Banas / Polska Press
Jagiellonia Białystok przegrał 0:1 u siebie z Wisłą Kraków i nie wykorzystała szansy awansu na pozycję lidera tabeli.

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii:
Znów zagraliśmy dwie różne połowy. O ile z pierwszej byliśmy bardzo niezadowoleni, to po drugich 45 minutach mam pretensje o wynik. Stworzyliśmy sobie dużo sytuacji i przynajmniej nie jedną, a dwie powinniśmy wykorzystać. Była szansa, aby otworzyć wyniku meczu, a później odwrócić losy spotkania. To nie były sytuacje dobre, a bardzo dobre

W kluczowych momentach zawiodła nas skuteczność, ale trzeba zaznaczyć, że dobrze dysponowany był też bramkarz gości. Nie jest tak, że spuszczamy głowy. Skomplikowaliśmy sobie sytuację, a do tego jesteśmy wykartkowani przed potyczką z Legią Warszawa. Myślę, że Wisła zbyt wiele okazji sobie nie wypracowała, ale była skuteczniejsza i dlatego wygrała ten mecz.