Trzy porażki w III lidze

kgol
Rezerwy Jagiellonii przegrały 0:2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki
Rezerwy Jagiellonii przegrały 0:2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki Andrzej Zgiet
Podlaskie drużyny zawiodły. Po 0:2 przegrały Jagiellonia II i ŁKS Łomża, a Ruch Wysokie Mazowieckie uległ 1:2

Graliśmy do końca, stwarzaliśmy sytuacje i na pewno nie byliśmy zespołem gorszym. Takie porażki bolą najbardziej – mówi trener rezerw białostockiej Jagiellonii Dariusz Bayer po porażce z Lechią Tomaszów Mazowiecki na swoim terenie.

Zadziorni rywale nie przebierali w środkach, czemu dowodzą sytuacje z końcówki pierwszej połowy, gdy dwóch zawodników żółto-czerwonych – Kacper Falon i Damian Grabowski musiało przedwcześnie opuścić murawę.

Niestety, na domiar złego białostoczanie tuż przed zejściem do szatni stracili jeszcze bramkę po stałym fragmencie.
– A potem, jakby nieszczęść było mało, wyszliśmy na drugą połowę i dostaliśmy gola „z szatni”. Było już 2:0 i Lechia mogła się nastawić tylko na grę z kontrataku – dodaje Bayer.

Z każdym tygodniem coraz gorzej prezentują się piłkarze ŁKS 1926 Łomża. Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego niespodziewanie przegrali na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Huraganem Wołomin 0:2.
– Straciliśmy bramki po indywidualnych błędach. W drugiej połowie goniliśmy wynik, ale nie byliśmy w stanie się przełamać – relacjonuje kierownik łomżan Waldemar Antolak.
Z kolei Ruch Wysokie Mazowieckie okazał się gorszy od drugiego zespołu Legii Warszawa.

Wyniki 13. kolejki
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 (0:1). Bramki: 0:1 Widejko 45, 0:2 Rozwandowicz 49.
Jagiellonia II: Gostomski – Sołowiej, Radecki, Pajnowski, Straus, Waszkiewicz, Kondraciuk (71. Kołodziejczyk), Grabowski (46. Zińczuk), Falon (35. Gajko), Polkowski, Giełażyn.

Huragan Wołomin - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (2:0).
Bramki:
1:0 Woźniak 19, 2:0Tokaj 21.
ŁKS: Lipiec - Kamienowski (35. Drażba), Wasiulewski, Melao, Gałązka, Olesiński, Baranowski, Świderski (74. Korotkiewicz), Wasilewski (70. Sadowski), Maćkowski, Tarnowski (46. Styś).

Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa 1:2 (1:2)
Bramki:
0:1 Wieteska 23, 1:1 Zalewski 27 karny, 1:2 Nawotka 29.
Ruch: Rakowiecki – Ostaszewski (55. Mleczek), Piłatowski, Faszczewski, Rogowski, Zalewski, Pasko, Zieniewicz (46. Grochowski), Poduch, Jóźwiak, Brokowski.

Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 1:0 (0:0). Bramka: 1:0 Chałas 69.

ŁKS Łódź - Concordia Elbląg 2:1 (1:0). Bramki: 1:0 Radionow 19,1:1 Kiełtyka 57, 2:1 Sarafiński 63.

Huragan Morąg -Widzew Łódź 3:0 (1:0). Bramki: 1:0 Mlonek 21, 2:0 Lenart 33, 3:0 Mlonek 68.

MKS Ełk -Motor Lubawa 6:1 (2:1). Bramki:
1:0 Świderski 23, 2:0 Świderski 34, 2:1 Zasuwa 31, 3:1 Rosoliński 46, 4:1 Świderski 60, 5:1 Świderski 70, 6:1 Butkiewicz 78.

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1). Bramki: 0:1 Maciejewski 45, 1:1 Domżalski 65 z karnego, 1:2 Napora 69.

Sokół Ostróda - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0 (0:0). Bramka: 1:0 Pączko 84.