Tur grał w dziesiątkę i po golu z połowy boiska pokonał ŁKS Łomża

Piłkarze Tura Bielsk Podlaski utrzymali fotel lidera Keeza IV ligi
Piłkarze Tura Bielsk Podlaski utrzymali fotel lidera Keeza IV ligi Wojciech Wojtkielewicz
W najciekawszym spotkaniu kolejki Keeza IV ligi lider Tur pokonał 1:0 ŁKS 1926 Łomża.

Hit kolejki miał miejsce w Biesku Podlaskim. Od 17 minuty piłkarze ŁKS 1926 Łomża mieli przewagę jednego piłkarza, po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Patryk Stypułkowski. Przez całą pierwszą połowę goście nie wychodzili z połowy boiska Tura, ale nie potrafili przełamać obrony podopiecznych trenera Pawła Bierżyna.

W drugiej połowie Karol Kosiński otrzymał w środku boiska piłkę wybitą przez bramkarza. Zobaczył, że golkiper ŁKS-u wyszedł z bramki i zdecydował się na próbę przelobowania go. Piłka idealnie uderzona wpadła pod poprzeczkę.

Goście mieli jeszcze sporo czasu, by zmienić wynik. Jednak nie mieli pomysłu na rozmontowanie defensywy Tura. Już w doliczonym czasie gry fantastyczną obroną popisał się bramkarz Tura Patryk Sidun, a po rzucie rożnym poprzeczka uratowała gospodarzy od straty gola.

Tur Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0).
Bramka: 1:0 Karol Kosiński 66.
Cresovia Siemiatycze - KS Michałowo 3:2
MOSP Białystok - Krypnianka Krypno 2:1 (1:0).
Bramki: 1:0 Dominik Bucko 44, 2:0 Igor Mularczyk 51, 2:1 Maciej Stachelek 71.
Orzeł Kolno - Hetman Białystok 2:1
Promień Mońki - Wigry II Suwałki 4:0 (0:0).
Bramki: 1:0 Patryk Poliński 51, 2:0 Maciej Odyjewski 53, 3:0 Maciej Odyjewski 68, 4:0 Damian Purta 79.
Sokół 1946 Sokółka - MKS Mielnik 1:4
Wissa Szczuczyn - Sparta 1951 Szepietowo 3:2 (3:0).
Bramki: 1:0 Dariusz Korytkowski 18, 2:0 Damian Toczydłowski 21, 3:0 Emil Łupińsiki 40, 3:1 Piotr Faszczewski 59, 3:2 Jakub Konon 65.
Sparta Augustów - Dąb Dąbrowa Białostocka 3:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Paweł Krupiński 5, 2:0 Tomasz Stasiński 79, 3:0 Paweł Krupiński 82.

1. Tur Bielsk Podlaski 22 56 80-14
2. Wissa Szczuczyn 22 54 64-23
3. Promień Mońki 21 49 69-29
4. ŁKS 1926 Łomża 21 47 64-22
5. Warmia Grajewo 20 40 36-21
6. KS Michałowo 20 37 54-46