Warmia Grajewo, Olimpia Zambrów, Mazur Ełk świętują zwycięstwa. Wigry Suwałki miały pecha.

Nie brakowało emocji w meczach II i III ligi z udziałem drużyn z naszego regionu.

Drugoligowe Wigry słabo rozpoczęły mecz w Brzesku z Okocimskim. W 11 minucie Karola Salika pokonał Wojciech Wojcieszyński. W 62 minucie do wyrównania doprowadził jednak Sebastian Świerzbiński. Kiedy wydawało się, że pojedynek zakończy się remisem, Tomasz Ogar w ostatniej minucie spotkania zdobył zwycięskiego gola dla Okocimskiego.

Okocimski KS Brzesko - Wigry Suwałki 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 - Wojcieszyński 12, 1:1 - Świerzbiński 62, 2:1 - Ogar 90.
Okocimski: Libera - Szymonik, D. Policht, Cegliński, Czerwiński - Rupa (73 Darmochwał), Wojcieszyński (69 Jagła), Kozieł, Krzak (58 Kostecki) - Jarosz (55 Ogar), Popiela.
Wigry: Salik - Bajko, Rogoziński, Łapiński, Makarewicz - Makuszewski (88 Kowalski), Świerzbiński, Danilczyk (77 Drągowski), Radzio (71 Sadowski) - Chudziński (59 Lauryn), Ołowniuk.
Żółte kartki: Krzak, Wojcieszyński, Kozieł (Okocimski), Rogoziński, Łapiński, Świerzbiński (Wigry). Widzów: 500.

Z kolei w trzeciej lidze zwycięstwa po 1:0 odniosły Warmia Grajewo i Olimpia Zambrów. Warmia wygrał na wyjeździe z MKS Mielnik, a Olimpia pokonała przed własną publicznością Vęgorię Węgorzewo. Cenne zwycięstwo zanotował Mazur Ełk, wygrywając w Mrągowie z Mrągowią 2:0. W innych meczach Promień Mońki zremisował 3:3 ze Startem Działdowo, a Motor Lubawa ograł 1:0 Concordię Elbląg.