MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wielki Bal Biznesu w Białymstoku. Świetna zabawa. Deszcz nagród dla firm branży budowlanej. Choć nie tylko

peż
Wszystkich gości balu zapraszaliśmy na ściankę do pamiątkowych zdjęć.
Wszystkich gości balu zapraszaliśmy na ściankę do pamiątkowych zdjęć. Wojciech Wojtkielewicz
Ponad 450 osób bawiło się w miniony piątek na Wielkim Balu Biznesu w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku. To tradycyjne już podsumowanie roku przez firmy Wschodniego Klastra Budowlanego, który ma status Kluczowego Klastra Krajowego i jest największą organizacją tej branży w kraju, obejmującą firmy z całej Polski.

- W przyszłym roku Wschodni Klaster Budowlany będzie obchodził 10-lecie istnienia i obiecuję, że wtedy będziemy się na nim bawili wszyscy! - obiecywał otwierając spotkanie Tomasz Kozłowski, koordynator WKB.

Wielki Bal Biznesu w Białymstoku 2019 już za nami. W Hotelu Gołębiewski ubiegły rok podsumowali przedstawiciele świata biznesu związani głównie z branżą nieruchomości. Wschodni Klaster Budowlany nagrodził także firmy za innowacyjne rozwiązania i inwestycje oraz przyznał certyfikaty firmom ze 100-procentowym polskim kapitałem.Tym razem motywem przewodnim balu był film "Wielki Gatsby". Organizatorem Wielkiego Balu Biznesu był "Kurier Poranny" i Wschodni Klaster Budowlany.

Wielki Bal Biznesu w Białymstoku 2019. Znamienici goście, pi...

Bal – oprócz tego, że jest okazją do świetnej zabawy, tym bardziej w stylu lata 20., lata 30. w Ameryce, w klimatach książki i filmu Wielki Gatsby – daje też możliwość nagrodzenia przedsiębiorców za innowacyjne i godne rekomendacji przedsięwzięcia, jak i wręczenia certyfikatów „100 Procent Polski Kapitał”.

Tomasz Kozłowski i Marek Olbryś, wicemarszałek woj. podlaskiego wręczyli nagrody następującym firmom:

 • w kategorii Rozwiązanie Technologiczne Roku 2018 - So Easy System Sp. z o.o.
 • w kategorii Innowacyjny Produkt Meblarski w Budownictwie Mieszkaniowym 2018 - 13 VIP Sp. z o.o. Sp. k.
 • w kategorii Innowacja Marketingowa 2018 Wschodniego Klastra Budowlanego - Gogler Brzeziński Suszko Sp. J
 • w kategorii Inwestor Roku 2018 Wschodniego Klastra Budowlanego - F.B.I. TASBUD S.A.
 • w kategorii Najskuteczniejszy Eksporter Roku 2018 Wschodniego Klastra Budowlanego - Fiedor-Bis Sp. z o.o.
 • w kategorii Innowacyjny Producent Drzwi 2018 Wschodniego Klastra Budowlanego - Zakład Stolarki Budowlanej „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy Spółka Jawna
 • w kategorii Najlepszy Produkt Deweloperski 2018 Wschodniego Klastra Budowlanego - Rutkowski Development Sp. J.
 • w kategorii Wdrożenie Innowacyjnego Produktu w Zakresie Ochrony Środowiska 2018 Wschodniego Klastra Budowlanego - Aquatech S.A.

Natomiast Certyfikaty 100 Procent Polski Kapitał wręczone zostały w tym roku firmom:

 • Aquatech S.A.,
 • Parkiet Hajnówka,
 • Drewnoland,
 • Elektromontaż Wschód,
 • Anchor PBW,
 • Biuro Handlowe Netto Plus,
 • Biuro Usługowo Handlowe Mirage
 • Globart.

Do organizatorów Wielkiego Balu Biznesu należał także w tym roku Podlaski Związek Pracodawców. Z rąk członków jego zarządu Mirosława Szyszko i Wojciecha Winogrodzkiego nagrody odebrali:

 • w kategorii Bank Przyjazny Przedsiębiorcy - dyrektor Marek Szmurło w imieniu Banku Spółdzielczego w Białymstoku oraz oddziału w Zaściankach BS w Białymstoku;
 • w kategorii Obiekt Turystyczny Otwarcie Roku 2018 - Anna Narel, współwłaścicielka sp.ołki HASS, dyrektor Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku, który został uznany za inwestycje pokazową i zyskał rekomendację PZP.

Współorganizatorem balu był także Kurier Poranny i Agencja Reklamowa Admis należąca do struktur Polska Press O. Białystok (która zadbała o przebieg gali) Polska Press O. Białystok i działająca przy niej Agencja Reklamowa Admis. Przyznane przez nie nagrody trafiły do:

 • od Kuriera Porannego - dla Grupy Chorten "Za dynamiczny, ponadregionalny rozwój sieci wynikający z przyjaznego wobec polskich przedsiębiorców modelu współpracy oraz za promowanie jakości wyrobów regionalnych pod marką Z Podlaskiej Spiżarni" i dla Yuniversalu Podlaskiego "Za utrzymywanie od lat wysokich standardów budownictwa mieszkaniowego i użytkowego oraz promowanie regionu doskonałą jakością usług";
 • od Agencji Reklamowej Admis - dla PSS Społem Białystok.

Podczas gali balu miała też miejsce bardzo sympatyczna akcja przekazania złotego serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serduszko to 20 lat temu wylicytował Sławomir Żubrycki, prezes młodej wtedy bardzo (dziś ma 26 lat) firmy Palisander. W tym roku przedsiębiorca oddał serduszko na kolejną licytację, żeby przysłużyło się zbieraniu funduszy na sprzęt medyczny dla dzieci zamiast stać na półce. Sławomirowi Żubryckiemu zależało jednak, żeby samo serduszko pozostało w regionie. I udało się! Za 7001 zł wylicytowała je firma Elektromontaż Wschód. W piątek, na Wielkim Balu Biznesu, Radosław Gliński z Elektromontażu Wschód odebrał serduszko - przekazane ze sztabu WOŚP w Białymstoku - z rąk Sławomira Żubryckiego.

Przy okazji balu okazało się też, że Elektromontaż obchodzi 25-lecie istnienia, co dało pretekst do poczęstowania wszystkich potężnym tortem w kształcie granatowego loga firmy.

Nagrody nagrodami. Bal miał być też okazją dla przedsiębiorców do wspaniałej zabawy. Trzeba przyznać, że skorzystali z niej jak zawsze z temperamentem i radością zarówno na parkiecie, jak i przy stołach. Ucztę artystyczną zapewnił i sprowokował do tańca zespół Time Up Trio i Kasia Garłukiewicz, która wykonała znane standardy jazzowe, m.in. z repertuaru Elli Fitzgerald i Franka Sinatry.
Wcześniej wystąpili jak zawsze świetni tancerze Studia Tańca Kadryl Justyna&Gracjan, a później zespół Dream Team i Aneta Kowalewska.

Wielki Bal Biznesu w Białymstoku. Świetna zabawa. Deszcz nagród dla firm branży budowlanej. Choć nie tylko
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zakaz handlu w niedzielę. Klienci będą zdezorientowani?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiał oryginalny: Wielki Bal Biznesu w Białymstoku. Świetna zabawa. Deszcz nagród dla firm branży budowlanej. Choć nie tylko - Kurier Poranny

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna