Wigry Suwałki - Jeziorak Iława. To był mecz walki. Wygrali ją suwalczanie!

Wigry Suwałki pokonały 1:0 Jezioraka Iława i awansowały na 5. miejsce w drugoligowej tabeli.

Czwartkowe spotkanie było bardzo wyrównane. Zwłaszcza jego pierwsza połowa. Po przerwie większą aktywność przejawiali suwalczanie. W 58 minucie akcję wyprowadził Rafał Sadowski, podał do Sebastiana Świerzbińskiego, ten strzelił w słupek, piłka spadła pod nogi Macieja Makuszewskego, który był już bezbłędny.

- Kibice obejrzeli mecz walki. Wiadomo było, że kto strzeli gola ten wygra. Cieszę się, że to my trafiliśmy do bramki - podsumował trener Wigier Zbigniew Kaczmarek.

Inny drugoligowy zespół z naszego regionu Freskovita Wysokie Mazowieckie w sobotę zagra na wyjeździe z Olimpią Elbląg.

Wigry Suwałki - Jeziorak Iława 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 - Makuszewski 58.
Wigry: Salik - Bajko (22 Łapiński), Makarewicz, Rogoziński, Sadowski (62 Kowalski), Makuszewski (82 Paberzis), Świerzbiński, Danilczyk, Mikulenas (68 Radzio), Statkevicius, Lauryn.
Jeziorak: Staniszewski - Zakierski, Czupryna, Kowalski, Drzystek, Rzeźnikiewicz, Dymowski, Sedlewski Radziński (64 Kretow), Figurski (75 Kuciński), Klimek.
Żółte kartki: Danilczyk, Lauryn (Wigry), Drzystek, Sedlewski (Jeziorak). Sędziował: Mariusz Śledź (Biała Podlaska). Widzów: 1200