MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wojsko wyprzedaje ciężarówki, auta terenowe, łodzie, a nawet samoloty. Zobacz jak kupić czołg lub transporter opancerzony?

OPRAC.:
Adrian Kuźmiuk
Adrian Kuźmiuk
Jak kupić sprzęt wojskowy od AMW? Sprawdź jakie pojazdy wojskowe można nabyć od Agencji Mienia Wojskowego!
Jak kupić sprzęt wojskowy od AMW? Sprawdź jakie pojazdy wojskowe można nabyć od Agencji Mienia Wojskowego! Agencja Mienia Wojskowego
Dzięki Agencji Mienia Wojskowego zainteresowanie zakupem pojazdów wojskowych, takich jak czołgi, transportery czy ciężarówki, stało się możliwe. Agencja ta prowadzi wyprzedaż różnorodnych pojazdów, w tym opancerzonych, łodzi oraz samolotów. Przedstawiamy, jakie militarne wyposażenie jest dostępne dla potencjalnych nabywców od polskiej armii, a także jakie warunki należy spełnić przed sfinalizowaniem zakupu.

Jak kupić wojskowy pojazd? Oto przetargi i licytacje sprzętu wojskowego z Agencji Mienia Wojskowego

Czym jest Agencja Mienia Wojskowego?

Agencja Mienia Wojskowego, znana także jako AMW, pełni kluczową rolę w procesie sprzedaży i zbywania majątku wojskowego, który już nie jest wykorzystywany przez polskie siły zbrojne. Wśród dostępnych pojazdów znajdują się m.in. czołgi, transportery opancerzone, ciężarówki, łodzie desantowe czy samoloty. To unikalna szansa dla pasjonatów militariów, kolekcjonerów czy przedsiębiorców poszukujących specjalistycznego wyposażenia.

Aby dokonać zakupu pojazdu wojskowego, należy spełnić pewne warunki. Przede wszystkim, nabywca musi uzyskać zgodę od Agencji Mienia Wojskowego oraz posiadać wymagane uprawnienia, w zależności od rodzaju sprzętu. Proces zakupu obejmuje również załatwienie wszelkich formalności związanych z przeniesieniem własności oraz przystosowaniem pojazdu do legalnego użytkowania na cywilnym rynku.

Warto zauważyć, że zakup pojazdu wojskowego to nie tylko zdobycie unikalnego i historycznego przedmiotu, ale także zobowiązanie do przestrzegania prawa oraz przepisów związanych z posiadaniem i eksploatacją takiego sprzętu. Agencja Mienia Wojskowego dokładnie kontroluje proces sprzedaży, aby zapewnić, że nabywcy są odpowiedzialni i zdolni do odpowiedniego użytkowania zakupionych pojazdów.

W ten sposób Agencja Mienia Wojskowego otwiera drzwi dla osób zainteresowanych posiadaniem unikalnych militarystycznych pojazdów, umożliwiając im spełnienie swoich marzeń o posiadaniu autentycznego sprzętu wojskowego. Dzięki tym transakcjom, historia i dziedzictwo wojskowe zyskują nowe życie w rękach pasjonatów i kolekcjonerów.

Realizuj marzenia o wojskowych pojazdach dzięki Agencji Mienia Wojskowego (AMW)

Kto z nas nie marzył w dzieciństwie o posiadaniu własnego czołgu czy pojazdu opancerzonego? Niestety, dla większości zwykłych ludzi, taki sprzęt zawsze pozostawał poza zasięgiem. W przeszłości, aby przejechać się czołgiem, trzeba było wstąpić do wojska. Na szczęście obecnie wiele się zmieniło, a Agencja Mienia Wojskowego (AMW) daje szansę na spełnienie tych marzeń, zajmując się sprzedażą sprzętu używanego przez Siły Zbrojne RP.

Znacznie więcej niż tylko czołgi - bogata oferta AMW

AMW nie tylko spełnia marzenia o czołgu, ale również oferuje znacznie szerszy asortyment uzbrojenia i sprzętu wojskowego. Wśród dostępnych opcji znajdują się:

 • Pojazdy opancerzone:
  W ofercie AMW znajdują się różne modele pojazdów opancerzonych.
 • Samoloty:
  Pasjonaci lotnictwa mogą zrealizować swoje marzenia dzięki dostępnym modelom samolotów.
 • Czołgi:
  AMW udostępnia różnorodne modele czołgów, które kiedyś były używane przez polskie siły zbrojne.
 • Jednostki Pływające:
  Dla miłośników morskich przygód dostępne są jednostki pływające, które można nabyć poprzez AMW.
 • Środki Bojowe:
  Agencja umożliwia zakup środków bojowych, dodając charakteru kolekcji militariów.
 • Sprzęt artyleryjski:
  Osoby zainteresowane artylerią znajdą w ofercie AMW różnorodny sprzęt artyleryjski.
 • Broń palna:
  AMW dysponuje także ofertą broni palnej, dostępnej dla odpowiednich kategorii nabywców.
 • Sprzęt łączności:
  Pasjonaci technologii wojskowej mogą znaleźć sprzęt łączności, aby poszerzyć swoją kolekcję.

Zapoznaj się również z artykułem: Wojsko Polskie modernizuje uzbrojenie. Oto wyposażenie Sił Zbrojnych RP. Zobacz zdjęcia czołgów, samolotów, okrętów i systemów obrony

Sprzęt, o którym mowa, został wycofany z wyposażenia Sił Zbrojnych RP, policji oraz straży granicznej. Jest w dyspozycji Agencji Mienia Wojskowego

Zakup takiego sprzętu często wiąże się z wymogiem spełnienia przez nabywcę określonych wymogów. Zobacz kto i w jaki sposób może kupić od AMW wozy opancerzone, łodzie, a nawet czołgi, czy samoloty!

Chcesz kupić czołg? Sprawdź jak to zrobić! (Agencja Mienia Wojskowego)

Agencja Mienia Wojskowego prowadzi sklep online. Zamów wojskowy sprzęt w Internecie! Sprawdź najnowsze militarne produkty! (zdjęcia)

To Departament Gospodarki Mieniem Ruchomym Biura Prezesa AMW bezpośrednio sprzedaje uzbrojenie i sprzęt wojskowy Agencji Mienia Wojskowego. Szczegółowe informacje jak nabyć taki sprzęt znajdziecie na stronie: amw.com.pl a także wtwoichrekach.amw.com.pl.

Sprawdźcie również krok po kroku jak wziąć udział w przetargu: wtwoichrekach.amw.com.pl

25 lat Agencji Mienia Wojskowego

Zapoznajcie się też z historią Adama i Majki, którzy kupili wymarzony wojskowy pojazd:
AMW - Wszystko w Twoich Rękach - Historia Majki i Adama

Obejrzyjcie także czołgi, wozy, łodzie i samoloty oferowane przez wojsko:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna