Wybraliście Małą Miss i Małego Mistera 2015

MW
Czytelnicy "Gazety Współczesnej" zdecydowali, kto założy korony Małej Miss i Małego Mistera 2015!

To był niezwykle emocjonujący finał! Czytelnicy na swoich ulubieńców wysyłali rekordowe liczby SMS-ów. Nie obyło się bez niespodzianek na podium, ale o to właśnie chodzi w naszej zabawie. O dreszczyk emocji w finale i szczyptę zdenerwowania!

Dziś prezentujemy wielkich zwycięzców i finalistów tegorocznej odsłony naszej zabawy. Kto wie, czy korona Małej Miss i Małego Mistera nie staną się dla tych maluchów przepustką do wielkiej kariery!

Urocze małe miss walczyły do końca

Lena Falkowska to bezapelacyjna zwyciężczyni w kategorii dziewczynek do lat 3. Bezapelacyjna, bo w naszym plebiscycie prowadziła od początku. Wyścig Lena zakończyła z 7646 głosami.To niesamowity wynik! Na drugim miejscu też jest Lenka, ale Modzelewska. Ona zebrała 7553 głosy. Ostatnie miejsce na podium należy również do Leny! Bo trzecie miejsce zdobyła w głosowaniu Lena Waszkiewicz. Czytelnicy oddali na tę dziewczynkę aż 3805 głosów.

W kategorii starszych miss (od 4 do 7 lat) mieliśmy ogromną niespodziankę! Dotychczasowa faworytka Amelia Zaniewska ustąpiła pierwszeństwa Luizie Chwalińskiej. Luiza zgromadziła aż 6443 punkty, co oznacza, że w końcówce głosowania niemal podwoiła liczbę głosów. Wielkie brawa! Amelia Zaniewska ostatecznie znalazła się na drugim miejscu. Miała 5958 punktów. Gratulacje! Na trzecim miejscu uplasowała się Nikola Cielesz, na którą Czytelnicy oddali 4064 głosy.

U chłopców też nie zabrakło niespodzianek

W kategorii mister do lat 3 mieliśmy niesamowity awans! Pierwsze miejsce podium należy do malutkiego Oskarka Malinowskiego, który jeszcze niedawno był na czwartej pozycji. Zwyciężył dzięki 6125 głosom Czytelników. A Wojtuś Konopka, który był w gronie faworytów, udział w plebiscycie zakończył na drugim miejscu. Zdobył 5890 punktów. Brawo! Nagrodzony zostanie też trzeci chłopczyk - Grzegorz Tiełuszecki, który zgromadził 5844 głosy.

U starszych misterów w finale czekała nas niespodzianka! Drugi do tej pory Krzysztof Sokołowski zdetronizował prowadzącego od długiego czasu Norberta Kalinowskiego. Na Krzysztofa Czytelnicy oddali aż 8999 głosów. To jest zdecydowanie najlepszy wynik w tegorocznej edycji naszego plebiscytu. Drugie miejsce w tej kategorii zajął Bartosz Oblacewicz. Jemu należą się ogromne brawa, bo w końcówce zabawy zgromadził najwięcej punktów! Jeszcze w niedzielę miał ich 1712, a w poniedziałek było ich już 7237! Niewiarygodne! Norbert Kalinowski uplasował się ostatecznie na ostatnim miejscu podium, zdobywając 7108 punktów.

Już w sobotę wszystkie dzieci, biorące udział w naszej zabawie, spotkają się na uroczystej gali finałowej, która o godzinie 10 rozpocznie się w Galerii Carrefour Zielone Wzgórze. Będą zabawy, atrakcje, no i oczywiście nagrody!