Zemsta Teściowej trzecia w Ciechanowie

(mark)
Pamiątkowe zdjęcie z teamem z Kowna. W pomarańczowych koszulkach Zemsta Teściowej. Od lewej stoją Paweł Baranowski, Marcin Piotrowski, klęczy Łukasz Onoszko.
Białostoccy bulerzy odnieśli pierwszy, duży sukces na ogólnopolskim turnieju. W Ciechanowie w Międzynarodowych Mistrzostwach Petanque Tripletów Paweł Baranowski, Marcin Piotrowski i Łukasz Onoszko zajęli trzecie miejsce.

Zabrakło odrobinę szczęścia i mogliśmy zagrać w samym finale - powiedział nam Paweł Baranowski z białostockiego zespołu "Zemsta Teściowej", która w Międzynarodowych Mistrzostwach Ciechanowa Petanque zajęła trzecie miejsce w tripletach.

Obok Baranowskiego drużynę stanowili jego dwaj uczniowie z Zespołu Szkół Sportowych nr 1 Marcin Piotrowski i Łukasz Onoszko. - Start nasz oceniam bardzo dobrze. Widać, że intensywne treningi moich podopiecznych, chociaż krótkie, bo zaledwie czteromiesięczne, zaczynają przynosić pierwsze wymierne efekty. W Ciechanowie, w silnej stawce, w której byli m.in. medaliści mistrzostw Litwy, zespoły z Warszawy i wymagający gospodarze prezentowaliśmy przez cały turniej równą, a przy tym dobrą formę - dodał Paweł Baranowski.

Zemsta Teściowej w całym turnieju przegrała tylko z jednym teamem z Żoliborza. Najpierw w eliminacjach 10:13, a póżniej w spotkaniu półfinałowym 9:13.

W drodze do meczu o 3. miejsce, wygranego z Litwinami z Kowna 13:9, białostoczanie odnieśli pięć zwycięstw, w tym z numerem jeden pierwszej fazy zawodów teamem z Ciechanowa BouleDog 8:7.
Mistrzostwa w tripetach wygrał zespół z Żoliborza, który w finale pokonał BouleDog 13:5.
Wysokie piąte miejsce zajęła drużyna Gibusy z Gib w składzie Izabela Bieluczyk, Andrzej i Ryszard Mosiewiczowie.

Jeszcze lepiej Bieluczyk i A. Mosiewicz) zagrali w turnieju par mieszanych, w którym uplasowali się na czwartej pozycji.

W mikstach białostoczanie Anna i Paweł Baranowski zajęli 10 miejsce, Lwiątka (Urszula i Mariusz Klimaszewscy) - 11, a Ich dwoje (Teresa i Ryszard Mosiewicz) - 14.