1. liga. Hat-trick Aarona Stasiaka w sparingu Wigier Suwałki

kgol
Wigry Suwałki (na biało) w sparingu wygrały 4:0 z  Dainava Alytus
Wigry Suwałki (na biało) w sparingu wygrały 4:0 z Dainava Alytus Marlena Pelc
Choć w miniony weekend spotkania I ligi Wigry Suwałki nie rozgrywały, to Biało-Niebiescy i tak aktywnie wykorzystali przerwę. Podlasianie rozbili w sparingu litewską Dainavę Alytus 4:0.

Do najjaśniejszych postaci w suwalskim zespole należał Aron Stasiak, który w meczu kontrolnym popisał się hat-trickiem. Dwa gole strzelił przed przerwą, a kolejnego dorzucił po zmianie stron. Czwarta bramka dla gospodarzy padła po samobójczym trafieniu jednego z litewskich piłkarzy.

– Jestem zadowolony z występu nie tylko Arona, ale również pozostałych zawodników, którzy zwykle dostają mniej szans w lidze. Mimo wyniku, mieliśmy trochę problemów w defensywie, która wystąpiła w eksperymantalnym zestawieniu – ocenił Kamil Socha, trener Wigier.

Wigry Suwałki - Dainava Alytus 4:0 (2:0)