Biegacze i biegaczki stanęły w sobotni wieczór na starcie Nocnego Biegu w Białymstoku. Humor dopisywał Urszula Łobaczewska
Zwycięzcą PKO Nocnego Biegu na 5. kilometrów został Adrian Przybyła (Run Goku Team) ze znakomitym czasem 00:15:11. A w niedzielę, 14 maja w stolicy województwa podlaskiego jubileuszowy 10. PKO Białystok Półmaraton.

10. PKO Białystok Półmaraton. Nocna Piątka zwieńczyła sobotnie zmagania

Sobota była rozbiegana w Białymstoku. W stolicy województwa podlaskiego odbyły się trzy biegi:

• Bieg Śniadaniowy
  • PKO Bieg Juniora
  • PKO Nocny Bieg na 5 km

Sobotnie bieganie, które poprzedziło niedzielny 10. PKO Bialystok Półmaraton zakończył bieg po zmroku, czyli PKO Nocny Bieg na 5 kilometrów. Zawodnicy kończyli go tym razem przy ratuszu na Rynku Kościuszki.

Nocna Piątka 2023. Wyniki

Zwycięzcą PKO Nocnego Biegu na 5. został Adrian Przybyła ze znakomitym czasem 00:15:11. Drugi na mecie zameldował się Aleksandr Dragon (Kielce) 00:15:43. Trzecie miejsce zajął najlepszy biegacz z Białegostoku Patryk Drężek (3T Białystok). Jego czas to 00:16:00.

Z kolei w PKO Nocnym Biegu na 5 kilometrów wśród kobiet zwyciężyła Sabina Jarząbek (KKL Kielce) z czasem 00:16:20. Druga była reprezentantka Podlasia Białystok Małgorzata Karpiuk z czasem 00:17:10, a trzecia Dominika Stelmach z PK Athletics 00:17:27.

PKO Białystok Półmaraton. Utrudnienia w mieście 14 maja 2023

Przypominamy, że w niedzielę odbędzie się główny bieg w ramach 10. PKO Białystok Półmaraton. W związku z tym trzeba przygotować się na utrudnienia. Wiele ulic w mieście będzie pozamykanych.

ZOBACZ PONIŻEJ:

10. PKO Białystok Półmaraton 2023. Utrudnienia w centrum miasta przez cały weekend 13-14 maja 2023 [MAPKI, TRASY BIEGU, PROGRAM]