Bezcenne punkty Pronaru Hajnówka

Miłosz Karbowski
Każdy punkt Pronaru jest na wagę złota
Każdy punkt Pronaru jest na wagę złota A. Zgiet
Przed meczem z Energetykiem Jaworzno sytuacja hajnowskiego Pronaru w I lidze siatkarzy wyglądała nieszczególnie.

Dziewięć rozegranych meczów, osiem zdobytych punktów, 11. (spadkowe) miejsce. Teraz jest trochę lepiej, ale trzy następne "oczka" to tylko kropla w morzu potrzeb.
Po serii trzech porażek z silnymi zespołami (Płomień Sosnowiec, Joker Piła, AZS Nysa) Pronar pokonał wczoraj na własnym parkiecie Energetyk 3:1. Jak na spotkanie dwóch zespołów z dolnych rejonów tabeli było to dobre i emocjonujące widowisko. Po pierwszej partii łatwo wygranej przez gospodarzy kibice obejrzeli dwa dramatyczne sety. Drugi zakończył się nieporozumieniem Daniela Saczki i Sławomira Gołębskiego przy przebijaniu piłki. Trzeci świetnym blokiem Konrada Woronieckiego. W czwartym secie znowu dominował Pronar, w którym nie było tym razem słabych punktów.