Bezzębne "Wilczki"

Redakcja
Zasłużonej porażki 0:4 po słabej grze doznali piłkarze grajewskiego Mlekpolu. Podopieczni trenera Piotra Zajączkowskiego w I połowie zagrali wręcz beznadziejnie.

"Wilczki" szanse na dobry wynik pogrzebały w pierwszej odsłonie. Goście nie tylko nie mieli pomysłu na akcję ofensywną, ale także popełniali proste błędy w defensywie. Kluczowe okazały się 2 minuty, kiedy to rywale dwukrotnie pokonali Sylwestra Janowskiego.
Dopiero potem grajewianie spróbowali ataku, jednak bez większych efektów. Po przerwie goście nadal atakowali, ale bez pomysłu, za to miejscowi skutecznie kontratakowali.
Mazowsze Grójec - Mlekpol Warmia Grajewo 4:0 (2:0). Bramki: Więckowski 15, Tataj 16, Czpak 61, Solecki 89. Żółte kartki: Soska, Giermasiński, Jurok (Warmia), Korkuć, Samoraj (Mazowsze). Widzów: 300
Mazowsze: Staniszewski - Korkuć, Sianowski, Gołowicz, Więckowski, Starczewski, Dolewski, Chmielewski, Petasz, Samoraj, Tataj.
Warmia: Janowski - Kłosowski, Kołłątaj, Wincel, Soska (46 Strózik), Radziński, Paczkowski, Pacholczyk, Giermasiński, Jurok, Figurski (65 Guzowski).