Drugiego cudu nie było (skomentuj)

Zagrzeb. Po nieprawdopodobnym zwycięstwie z Norwegią drugiego cudu nie było. W półfinale mistrzostw świata w piłce ręcznej Polska wysoko przegrała z Chorwacją 23:29. Skomentuj, co czułeś widząc klęskę naszych szczypiornistów.

W pierwszej połowie meczu biało-czerwoni spisywali się dobrze. W niczym nie ustępowali gospodarzom mundialu, a na przerwę schodzili przegrywając zaledwie 13:14.

Druga część półfinału w wykonaniu naszych piłkarzy była katastrofalna. Rywale szybko odskoczyli na kilka bramek i potem kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. W niedzielę o złoty medal Chorwacja zagra z Francją. Polacy o trzecie miejsce walczyć będą z Danią.

Napisz, co Twoim zdaniem zadecydowało o wysokiej porażce biało-czerwonych? Czy ekipa Bogdana Wenty w meczu o trzecie miejsce pokona Danię i wróci z Chorwacji z brązowym medalem?

Najciekawsze opinie zamieścimy na łamach papierowego wydania "Współczesnej".