Dziewczyny z Bielska przegrały z SMS Łódź aż 0 :7 [ZDJĘCIA]

jan, wasyl
To była spora porażka
To była spora porażka jan
Bez szans z liderkami

Przez pierwszą połowę meczu bielskie piłkarki dotrzymywały kroku najsilniejszej ekipie II ligi - rezerwom łódzkiego SMS-u. Naszym dziewczynom udawało się to dzięki uważnej grze w obronie.

Łodzianki strzeliły pierwszego gola w 20. minucie, gdy piłka trafiła w pole karne do Mai Osińskiej. Po przerwie przyjezdne zdecydowanie dominowały już przygotowaniem fizycznym i z konsekwencją podwyższały prowadzenie aż do stanu 7: 0.

Bielsk Podl. 8.11.2015 - II liga

Tur - UKS SMS II Łódź 0:7 (0:1)

Bramki: 20’ i 84’ Osińska, 59’ i 69’ Makowska, 73’ i 89’ Fałek, 49’ Stanović. Sędziowała Monika Plona-Herbst. Widzów 30.

Tur: Kołoszko - Dmitruk, M. Makarska, K. Makarska, A. Klimczuk - Wiśniewska (65’ M. Klimczuk), Kosińska, Sosna, Drozdowska (84’ Hornowska) - Głowacka (75’ Kazbieruk) - Krupkowska (84’ Młynarczyk).

UKS: Ozimek - Steczkowska (75’ Jedlińska), Dylewska, Dragunowicz, Ostatek - Makowska - Fałek, Piątkowska, Osińska, Pawlak (56’ Łoboda) - Stanović (64’ Łach).