Gole Jagiellonii Białystok w doliczonym czasie gry. Oni robią to często (zdjęcia)

W wygranym przez Jagiellonię 3:2 meczu z Arką Gdynia znowu zadziałał efekt Mamrot Time. Dwa gole w doliczonym czasie gry sprawiły, że lider ekstraklasy wygrał praktycznie przegrany mecz. To nie pierwszy raz w tym sezonie gdy podopieczni Ireneusza Mamrota trafili do bramki rywali w doliczonym czasie spotkania. 17 marca 2018 r.Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3:2Bramki: 0:1 Mateusz Szwoch 20 karny, 1:1 Roman Bezjak 40, 1:2 Mateusz Szwoch 64, 2:2 Łukasz Burliga 90 4, 3:2 Jakub Wójcicki 90  5. Jagiellonia do 94 minuty przegrywała 1:2. Wyrównującego gola strzelił Łukasz Burliga, a po kilku chwilach również z bliska bramkarza Arki pokonał wprowadzony na boisko w samej końcówce Jakub Wójcicki.
W wygranym przez Jagiellonię 3:2 meczu z Arką Gdynia znowu zadziałał efekt Mamrot Time. Dwa gole w doliczonym czasie gry sprawiły, że lider ekstraklasy wygrał praktycznie przegrany mecz. To nie pierwszy raz w tym sezonie gdy podopieczni Ireneusza Mamrota trafili do bramki rywali w doliczonym czasie spotkania. 17 marca 2018 r.Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3:2Bramki: 0:1 Mateusz Szwoch 20 karny, 1:1 Roman Bezjak 40, 1:2 Mateusz Szwoch 64, 2:2 Łukasz Burliga 90 4, 3:2 Jakub Wójcicki 90 5. Jagiellonia do 94 minuty przegrywała 1:2. Wyrównującego gola strzelił Łukasz Burliga, a po kilku chwilach również z bliska bramkarza Arki pokonał wprowadzony na boisko w samej końcówce Jakub Wójcicki. Anatol Chomicz
W wygranym przez Jagiellonię 3:2 meczu z Arką Gdynia znowu zadziałał efekt Mamrot Time. Dwa gole w doliczonym czasie gry sprawiły, że lider ekstraklasy wygrał praktycznie przegrany mecz. To nie pierwszy raz w tym sezonie gdy podopieczni Ireneusza Mamrota trafili do bramki rywali w doliczonym czasie spotkania.