II liga. Freskovita Wysokie Mazowieckie wygrywa, Wigry Suwałki remisują.

Napastnik Olimpii Tomasz Jakuszewski (pierwszy z prawej) toczył zacięte pojedynki z zawodnikami Freskovity W. Oksztol
W kolejnych sparingach przed inauguracją rundy wiosennej drugiej ligi Freskovita WysokieMazowieckie wygrała z Olimpią Zambrów, a Wigry Suwałki zremisowały z Sokołem Sokółka.

Freskovita po zaciętym meczu pokonała Olimpię 2:1. W 12. minucie pojedynku Eugeniusz Kołodziejczyk wykorzystał dośrodkowanie Marcina Trzaskalskiego i "mleczni" objęli prowadzenie. Po przerwie na 2:0 podwyższył Paweł Łukasik. Olimpia odpowiedziała golem byłego gracza Freskovity, Tomasza Jakuszewskiego.

Z kolei Wigry zremisowały w Sokółce 2:2 z liderem trzeciej ligi, Sokołem. Trener Zbigniew Kaczmarek bardziej, niż wynikiem zmartwił się kontuzją kostki, jakiej doznał Tomasz Bajko. Występ kluczowego gracza suwalskiej drużyny w pierwszych meczach rundy wiosennej stanął pod znakiem zapytania.

Freskovita Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 - Kołodziejczyk 12, 2:0 - Łukasik 63, 2:1 - Jakuszewski 79.

Sokół Sokółka - Wigry Suwałki 2:2 (1:0)
Bramki: 1:0 - Dzienisowicz 18, 2:0 - Wierzbicki 50, 21 - Mikulenas 68, 2:2 - Makuszewski 88-karny.

Więcej o sparingach w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Współczesnej".