II liga. Ruch Wysokie Mazowieckie i Wigry Suwałki wygrywają. Sokół Sokółka remisuje.

Znakomicie spisały się na wyjazdach zespoły Wigier Suwałki, Ruchu Wysokie Mazowieckie i Sokoła Sokóła. Ruch i Wigry odniosły cenne zwycięstwa, a Sokół zremisował z liderem tabeli.

Wigry wygrały 3:1 w Iławie z Jeziorakiem. Już po pierwszej połowie meczu podopieczni Marka Witkowskiego prowadzili 3:0 i było po zawodach.

Ruch odniósł cenne zwycięstwo z mającą pierwszoligowe aspiracje Stalą Rzeszów. "Mleczni" pokazali charakter. W 84 minucie stracili bramkę na 2:2, ale 120 sekund później golem odpowiedział Łukasz Jegliński. - W Rzeszowie nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy, jednak byliśmy po prostu lepsi - powiedział Sławomir Kopczewski, trener Ruchu.

Znakomicie wypadł też Sokół Sokółka. Ekipa Witolda Mroziewskiego wprawdzie nie wygrała, ale remis 0:0 z liderem Świtem Nowy Dwór Mazowiecki ma ogromną wartość.

Jeziorak Iława - Wigry Suwałki 1:3 (0:3)
Bramki: 0:1 - Danilczyk 18, 0:2 - Mikulenas 32, 0:3 - Świerzbiński 45, 1:3 - Zubrzycki 54.

Stal Rzeszów - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:3 (1:1)
Bramki: 1:0 - Fabianowski 15, 1:1 - Kołłątaj 30-karny, 1:2 - Płoszczuk 53, 2:2 - Fabianowski 84-karny, 2:3 - Jegliński 86.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Sokółka 0:0