IV liga: Porażka lidera

Mariusz Klimaszewski [email protected]
W. Wojtkielewicz
Lider z Moniek - zespół Promienia stracił punkty. W Augustowie znalazł pogromcę w drużynie Jacka Bayera. Sparta pokonała podopiecznych trenera Leszka Zawadzkiego 2:0.

- Moi piłkarze zostawili wiele serca i potu na boisku wyraźnie chcąc się zrehabilitować za fatalną drugą połowę w ostatnim meczu z Puszczą Hajnówka - powiedział nam szkoleniowiec Sparty Jacek Bayer.
Pierwszego gola po błędzie bramkarza Promienia zdobył Paweł Zaniewski. Już w doliczonym czasie gry, w 95. minucie na 2:0 podwyższył Łukasz Sobolewski.
- Sparta wygrała zasłużenie i gratulacje dla tej drużyny - powiedział z kolei Leszek Zawadzki.
Goniący Promienia Gryf Gródek wykorzystał szansę zbliżenia się punktowo do lidera i bez kłopotów pokonał Magnata Juchnowiec Kościelny 4:0.

Cresovia Siemiatycze - Sokół Sokółka 5:0 (2:0).
Bramki: 1:0 - Jurczuk 11 z karnego, 2:0 - Jurczuk 37, 3:0 - Zalewski 47, 4:0 - Zalewski 56, 5:0 - Barwiejuk 76.

Sparta Augustów - Promień Mońki 2:0 (1:0). Bramki: Zaniewski (30), Sobolewski (90+5).

Włókniarz Białystok - Pogon Łapy 0:1 (0:0).
Bramka: 0:1 - Mierzwiński (75).

Gryf Gródek - Magnat Juchnowiec 4:0 (2:0).
Bramki: 1:0 - Michał Grygoruk 6, 2:0 - Marcin Grygoruk 27, 3:0 - Tomasz Dzierzgowski 72, 4:0 - Tomasz Dzierzgowski 81 z karnego.

Hetman Białystok - LZSNarewka 1:0 (1:0).
Bramka: 1:0 - Hillo 26.

Sparta 1951 Szepietowo - Puszcza Hajnówka 0:0

Hetman Tykocin - KSMichałowo 0:0

Piast Białystok - Znicz Suraż 3:0 wo.

1. Promień 22 49 54-25
2. Gryf 22 44 54-23
3. LZS Narewka 22 43 39-24