Jadar Radom - Ślepsk Suwałki 1:0

Radom. W rywalizacji o miejsca 1-4 w I lidze Jadar Radom po pierwszym meczu prowadzi ze Ślepskiem Suwałki 1:0.

Gospodarze, najlepszy zespół fazy zasadniczej, rozegrali znakomite spotkanie. Szczególnie w zagrywce.

Suwalczanie prowadzili w pierwszej partii 12:9, w drugiej 16:12. Jednak w końcówce odsłony otwarcia znakomicie zagrywał Paweł Mikołajczak i Jadar przy stanie 19:19 zdobył z rzędu 5 punktów. Natomiast losy drugiego seta rozstrzygnął serwisem Maciej Wołosz. Ten zawodnik, były siatkarz Pronaru Parkiet Hajnówka, był bohaterem spotkania. Świetnie serwował i nie mylił się w ataku.

W trzeciem secie gospodarze już wyraźnie dominowali. W niedzielę drugie spotkanie w Radomiu.

Jadar Radom - Ślepsk Suwałki 3:0 (25:20, 25:21, 25:16)
Ślepsk: Skrzypkowski, Pink, Gołębski, Jurkojć, Rudzewicz, Krzysiek, Łuczka (libero) oraz Kaczorowski, Dziurkowski.
Stan rywalizacji do trzech zwycięstw: 1:0.