Jagiellonia - Legia Warszawa
Jagiellonia - Legia Warszawa Anatol Chomicz
Jagiellonia Białystok zagrała z liderem ekstraklasy Legią Warszawa. Legioniści są o krok od zdobycia kolejnego tytułu mistrza Polski. Natomiast Żółto-Czerwoni wciąż walczą o mistrzowskie podium i udział w europejskich pucharach. Mecz po raz pierwszy, po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusem COVID-19, odbył się z udziałem kibiców i zakończył bezbramkowym remisem, z którego nie narzekali piłkarze obu drużyn.

90 + 3 min.: Koniec meczu. Bezbramkowy remis i podział punktów.
90+2 min.: Żółta kartka dla trenera Jagiellonii Iwajło Petewa.
90 min.: Sędzia doliczył trzy minuty.
88 min. Strzał z głowy Bidy, zbyt slaby by zaskoczyć Majeckiego.
84 min.: Zmiana w Jadze. Za Makuszewskiego wchodzi Prikryl.
83 min.: Kontra Legii. Cholewiak strzela, broni Węglarz.
74 min.: Za Antolica wchodzi Andre Martins.
71 min.: Cholewiak w bardzo dobrej sytuacji, zablokowany na szczęście przez Runje.
68 min.: Zmiana w Legii. Za Luquinhas wchodzi Maciej Rosołek.
66 min.: Trener Legii Vuković ukarany żółta kartką.
65 min.: Tiru popełnia błąd i fauluje taktycznie piłkarza Legii. Decyzja mogła być tylko jedna. Żółta kartka dla Tiru, który pauzować będzie w kolejnym meczu.
63 min: Strzały: 6:4 dla Jagiellonii. Tylko jedno celne uderzenie Jagi.
60 min.: Żółta kartka dla Pawła Stolarskiego. Zmiana w Jagiellonii. Za Ariela Borysiuka wchodzi Jesus Imaz.
57 min.: Zmiana w Jagiellonii. Za Jakuba Wójcickiego wchodzi Zoran Arsenić.
50 min.: Kolejna dobra akcja Jagiellonii. Bida do Puljica, ten w pole karne do Makuszewskiego, ale jego strzał z ostrego kąta zablokowany przez piłkarza Legii.
49 min.: Dośrodkowuje Pospisil z rzutu wolnego, Runje strzela głową, ale piłka przechodzi nad poprzeczką bramki Legii.
46 min.: Początek drugiej połowy.
Za moment początek drugiej połowy. Drużyny zagrają bez zmian.

45 + 1 min.: Koniec I połowy. Najlepszą sytuację miała Jagiellonia. Niestety, Pospisil fatalnie spudłował. Początek I połowy dla Jagiellonii, później mecz się wyrównał.
45 min.: Sędzia dolicza 1 minutę.
41 min.: To już trzecia żółta kartka dla Jagiellonii. Makuszewski otrzymuje "żółtko"
40 min.: Meldunek z drugiego meczu: Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0:0
38 min. Gvilia próbuje strzału z dystansu. Piłka przechodzi daleko od bramki Damiana Węglarza.
34 min.: Bida otrzymuje żółtą kartkę za faul tuż przy linii pola karnego. Będzie pauzował w następnym meczu. Po wolnym Jagiellonia wybija piłkę.
30 min.: Żółta kartka dla Jakova Puljica za uderzenie ręką
29 min.: Cholewiak strzela. Pudło, ale wcześniej był spalony.
26 min.: Gvilia strzela, bardzo źle
25 min.: Posiadanie piłki: Jagiellonia 69 procent, Legia 31 procent.
24 min.: Rzut wolny dla Legii. Slisz strzela, piłka odbija się od jednego z piłkarzy Jagi i wychodzi na rzut rożny.
21 min.: Dobre wejście Macieja Makuszewskiego w pole karne, ale Wieteska wybija piłkę na róg, z którego nic nie wynika.
17 min.: Strzał Ariela Borysiuka, piłka ociera się od nogi i rzut rożny. Po rogu było groźnie, ale Tiru nie zdążył złożyć się do strzału.
15 min.: Strzał z dystansu Tarasa Romanczuka. Obok.
15 min.: Kibiców na stadionie mniej, ale są głośni jak zwykle !
5 min.: Powinno być 1:0 dla Jagiellonii. Martin Pospisil dostał idealną piłkę, ale strzelił fatalnie.
4 min.: Zmiana w Legii spowodowana była kontuzją na rozgrzewce Pekharta. Legia gra praktycznie bez napastnika.
1 min.: Jagiellonia w żółto-czerwonych strojach. Legia na biało.
W ostatniej chwili w Legii Warszawa nastąpiła zmiana przed meczem. Na boisku w wyjściowym składzie znalazł się Valeriane Gvilia. Nie ma wcześniej awizowanego Tomasa Pekharta.