Jagiellonia dostała lanie

(KS)
W sparingu rozegranym w Sulejówku Jagiellonia przegrała 0:4 z Ruchem Chorzów.

Jaga poniosła sromotną porażkę. W pierwszej połowie straciła jedną bramkę, po pięknym strzale przewrotką Arkadiusza Piecha. Raz białostoczan przed utratą gola uratowała poprzeczka. Po przerwie już nic nie uchroniło Jagiellonii przed wysoką porażką.

Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 - Arkadiusz Piech 35, 0:2 - Paweł Abbott 48, 0:3 - Marek Zieńczuk 50, 0:4 - Maciej Jankowski 68.
Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski (46 Jakub Słowik) - Grzegorz Bartczak (62 Jonatan Straus), Piotr Józefiak (57 Marcin Burkhardt), Thiago Rangel Cionek, Alexis Norambuena - Maciej Makuszewski (46 Dawid Plizga), El Mehdi Sidqy (71 Piotr Józefiak), Hermes (46 Rafał Grzyb), Vladimir Kukol (46 Ermin Seratlić) - Marko Cetković (69 Tomasz Kupisz), Maycon (46 Tomasz Frankowski).