Jagiellonia - Leicester City 2:1 (do przerwy). Kamil Grosicki w wielkiej formie

Kamil Grosicki (z lewej) strzela jak na zawołanie
Kamil Grosicki (z lewej) strzela jak na zawołanie Archiwum
Po pierwszej połowie sparingowego meczu rozgrywanego w miejscowości Murska Sobota, Jagiellonia Białystok prowadzi 2:1 z Leicester City.

Bohaterem pierwszych 45 minut był Kamil Grosicki, który zdobył dwie bramki dla żółto-czerwonych. "Grosik" jest w wielkiej formie. We wtorek strzelił pięknego gola w zremisowanym 1:1 sparingu z mistrzem Turcji Bursaspor Kulubu. W środę szaleję w straciu z piątem zespołem angielskiej Championship.

Jagiellonia Białystok - Leicester City 2:1
Bramki: 1:0 - Grosicki 30, 1:1 - 1:1 - Campbell 32, 2:1 - 2:1 - Grosicki 35.
Jagiellonia: Sandomierski - Lewczuk, Skerla, Józefiak, Lato - Kupisz, Hermes, Bogusławski (17 B. Pawłowski), Kascelan, Maycon - Grosicki.
Leicester City: Logan - Neilson, Vitor, Parkes, Berner - Kermorgant, Verma, N'Guessan, Oakley - Fryatt, Campbell.