Jagiellonia remisuje pod Wawelem

A. Zgiet
Jagiellonia zremsiowała piąty mecz w tym sezonie
Jagiellonia zremsiowała piąty mecz w tym sezonie A. Zgiet
Cenny punkt wywalczyli piłkarze Jagiellonii Białystok. Na wyjeździe zremisowali z Wisłą Kraków 0:0.

To już piąty remis Jagiellonii w tegorocznych rozgrywkach ekstraklasy. Białostoczanie pod Wawelem nie oddali jednak ani jednego celnego strzału. Po pierwszej bardzo bezbarwnej pierwszej połowie, w drugiej części przewagę osiągnęli piłkarze Wisły. W 48 minucie Michał Pazdan uratował Jagiellonię wybijając piłkę prawie z linii bramkowej. Strzelał Ivica Iliev. W ostatniej minucie Maor Melikson nie wykorzystał drugiej idealnej sytuacji, gdy strzelił nad poprzeczkę bramki Jagiellonii.

Wisła Kraków - Jagiellonia 0:0
Wisła Kraków: Sergei Pareiko - Kew Jaliens, Arkadiusz Głowacki, Michał Czekaj, Gordan Bunoza (84 Jan Frederiksen) - Ivica Iliev (74 Rafał Boguski), Cezary Wilk, Michał Chrapek (57 Cwetan Genkow), Łukasz Garguła, Maor Melikson - Daniel Sikorski.
Jagiellonia Białystok: Jakub Słowik - Filip Modelski, Alexis Norambuena, Ugochukwu Ukah, Rafał Grzyb - Tomasz Kupisz, Łukasz Tymiński, Michał Pazdan, Euzebiusz Smolarek (83 Damian Kądzior) - Tomasz Zahorski (60 Nika Dzalamidze), Tomasz Frankowski (67 Dawid Plizga).
Żółte kartki: Czekaj, Głowacki, Jaliens, Bunoza (Wisła); Tymiński, Modelski, Ukah (Jagiellonia)
Sędziował: Marcin Borski (Warszawa).