Jagiellonia zremisowała z mistrzem Turcji. Zobacz skrót meczu i bramki (wideo)

(KS)
Kamil Grosicki w meczu z mistrzem Turcji zdobył bramkę dla Jagiellonii
Kamil Grosicki w meczu z mistrzem Turcji zdobył bramkę dla Jagiellonii Archiwum
W kolejnym sparingu przed nowym sezonem Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 z mistrzem Turcji Bursaspor Kulubu. Mecz, który początkowo zaplanowany był na czwartek odbył się we wtorek.

Przewaga w spotkaniu należała do Turków. Jaga jednak nie ustępowała faworytom. W 84 minucie żółto-czerwoni wyszli na prowadzenie po sprytnym strzale piętą Kamila Grosickiego. Minutę przed zakończeniem pojedynku wyrównał Ibrahim Ozturk.

Dzisiaj ekipa Michała Probierza zaplanowała kolejną grę kontrolną. Rywalem - 5. zespół angielskiej Championship, Leicester City.

Jagiellonia Białystok - Bursaspor Kulubu 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 - Grosicki 84, 1:1 - Ozturk 89.

Jagiellonia: Gikiewicz - Norambuena, Cionek, Skerla (25 Kijanskas), El Mehdi (25 Klepczarek) - Kupisz, Kascelan, Grzyb, Lato - Burkhardt - Frankowski. II połowa: Sandomierski - Lewczuk, Gogol, Józefiak, Klepczarek - Grosicki, Hermes, Kijanskas (65 J. Pawłowski), Bruno - Maycon, B. Pawłowski (71 Bogusławski).
Bursaspor: Ozkan (46 Tekin) - Erdogan (75 Sarak), Ozturk, Wederson (46. Tandogan), Sal, Kirita (46 Steinert), Has (10 Albayrak), Sen (46 Keceli), İpek (62 Odabası), Batalla (46 Yildirim), Bahadir (46 Demir).