mac, JCZ, Aneta Gałek
Juventus - Real. Wszystkie bramki YouTube. Skrót meczu, wszystkie gole [YOUTUBE] East News
Juventus - Real. Wszystkie bramki dostępne na YouTube. Zobacz gole z Finału Ligi Mistrzów i skrót meczu. Juventus - Real WSZYSTKIE GOLE YOUTUBE.

Juventus - Real. Wszystkie bramki na Youtube, skrót meczu online. Zobacz gole

Dwunasty raz w historii, drugi raz z rzędu – wielki finał elitarnych rozgrywek dla Realu Madryt! "Królewscy" aż cztery razy znaleźli sposób na Juventus Turyn (4:1), który w drodze do Cardiff stracił o jedną bramek mniej we wszystkich spotkaniach od fazy grupowej włącznie. Dzisiaj galaktyczny był Cristiano Ronaldo, autor dwóch trafień, i galaktyczny był też cały zespół Zinedine'a Zidane'a - trenera, który jako pierwszy poprowadził zespół do obrony tytułu. Co za debiut Francuza na ławce trenerskiej!

OGLĄDAJ: Juventus - Real 1:4 BRAMKI YOUTUBE, SKRÓT MECZU. Zobacz wszystkie gole [WIDEO]

Mecz rozgrywany w Cardiff był bez wątpienia spotkaniem godnym finału. Był to pojedynek najlepszego ataku i najlepszej obrony w tym sezonie Ligi Mistrzów. Jeszcze przed meczem, wszyscy zastanawiali się, czy w pierwszym składzie Realu Madryt znajdzie się pochodzący właśnie ze stolicy Walii, Gareth Bale. Tak się jednak nie stało i pierwszą linię ataku Królewskich uzupełnił przechodzący przez najlepszy chyba moment w swojej karierze Isco. W składzie Juventusu nie było zaskoczeń. W jedenastce znalazł się zarówno świetny Paolo Dybala, jak i były zawodnik Realu, Gonzalo Higuain.

Juventus - Real BRAMKI YOUTUBE 03.06.2017 Wszystkie gole i skrót meczu [YOUTUBE WIDEO]

Druga połowa przyniosła już całkowitą dominację i pokaz siły Realu Madryt. Swój geniusz pokazywał Isco, który przeprowadził m.in. świetną akcję, po której, po strzale Marcelo, piłka minimalnie minęła słupek.

Tak naprawdę, po przerwie Real nie miał słabych stron. Mało to – podopieczni Zinedina Zidane’a praktycznie nie tracili piłki. Dominację odzwierciedliło prawdziwe „golazo” Casemiro z 61. minuty. Brazylijczyk strzelił pewnie zza pola karnego, a piłka przeleciała pod rękami Buffona. Dwie minuty później było już 3:1 dla drużyny z Hiszpanii. Modrić, spod samej linii bocznej boiska, dograł futbolówkę w pole karne, idealnie pod nogi Cristiano Ronaldo. Ten nie pomylił się i po raz kolejny pokonał bramkarza Juventusu. Stadion ogarnęła euforia, a ataki Realu nie ustawały. Kibice klubu z Hiszpanii poczuli, że ich drużynie już nic nie zagrozi. Piłkarze z Turynu, jeżeli już mieli piłkę, gubili się w grze i nie byli w stanie wyjść z własnej połowy. Nie pomogły też zmiany, które po przerwie przeprowadził Massimiliano Allegri.

Juventus - Real. Wszystkie bramki, skrót meczu. Zobacz na Youtube

- To był niesamowity sezon, bo wygraliśmy ligę włoską i Puchar Włoch. Doszliśmy też do finału Ligi Mistrzów. Musze podziękować moich piłkarzom, bo to ważne zagrać w finale, którego jednak nie zdołaliśmy wygrać - powiedział z kolei po meczu trener Juventusu Massimiliano Allegri. - W pierwszej połowie graliśmy pięknie, ale w drugiej byliśmy zbyt statyczni. Futbol potrafi być koszmarem - strzał Pijanicia został zablokowany, a Casemiro swoje uderzenie zamienił na gola - dodał. Podkreślił także, że jego zespół powinien być mocniejszy mentalnie, żeby być w stanie wyrównać stan meczu.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że w półtora roku dwukrotnie wygraliśmy Ligę Mistrzów i ligę hiszpańską. To był spektakularny rok. Bardzo trudno jest dotrzeć do finału drugi raz z rzędu, a nam się udało. Zaczęliśmy dziś nie najlepiej, ale w drugiej połowie mieliśmy piłkę, stosowaliśmy pressing i dzięki naszej determinacji wygraliśmy - ocenił Zinedine Zidane. - Myślę, że kluczem do tego sukcesu było to, że każdy zawodnik w tym sezonie czuł się ważny. Więź, jaką mamy jest fantastyczna - podsumował trener Realu Madryt.